Společnost Panasonic představuje IP video intercom systém

Společnost Panasonic uvedla nový video intercom systém kompletně na bázi IP, se kterým plánuje uspokojit rostoucí poptávku po integraci mezi systémy různých budov.

Nový IP model (VL-VN1900) spolupracuje s celou řadou zařízení, včetně síťových průmyslových kamer, SIP telefonů a síťových videorekordérů.

Napájení PoE (Power over Ethernet) umožňuje připojení systému jediným kabelem, čímž se celá instalace zjednodušuje a zlevňuje. Doplní-li se systém o řídicí modul, se standardním napájením PoE, podporuje až 2000 SIP zařízení.

Ye-Un Lee, marketingová manažerka divize Panasonic Video Intercom, řekla: „Značná část nově vyvinutých produktů již disponuje IP kabeláží ve formě veřejných linek, a díky tomu je instalace IP video intercomů relativně přímočará.“

Náš IP systém dokáže splnit nároky i velkého rušného bytového domu, protože si na rozdíl od současných analogových intercomů umí poradit s několika relacemi najednou. IP představuje velký pokrok i u větších vývojových projektů, protože umí zajistit podporu mnohem většího počtu zařízení.“

V rámci systému představujeme také nový monitor do místností. VL-MN1000 je 7palcový kapacitní LCD dotykový displej, který je připojen k IP kameře Panasonic a zároveň je propojen s elektronickými zámky. To umožňuje kontrolu přístupu přímo prostřednictvím monitoru.

IP video intercom dále obsahuje nové stanice ke dveřím a do lobby s širokoúhlou kamerou a RFID čtečkou vstupních karet, která podporuje až 5 karet na jednoho rezidenta.

Režim recepce pak umožňuje přesměrování příchozích hovorů na recepci, takže rezidenti budou mít klid – obzvláště v noci.

Samozřejmostí jsou také rozmanité nahrávací funkce pro záznam obrazu a zvuku a také pro zobrazování statických snímků.

Bližší informace o divizi Panasonic Video Intercom najdete na stránkách: http://business.panasonic.cz/bezpecnostni-reseni/vyrobky-a-sluzby/video-intercom-1

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 55,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2015. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/.