Novým provozním ředitelem největší internetové přepravní služby Zaslat.cz se stal Miroslav Slunečko

Brno – 26. dubna 2017. Zaslat.cz, největší tuzemská internetová přepravní služba, uvedla Miroslava Slunečka na pozici provozního ředitele. Jeho úkolem bude posilovat a rozvíjet vztahy se zákazníky z řad eshopů a pokračovat v expanzi firmy, která v roce 2016 zaznamenala pěti a půl násobný růst svého obratu a zajistila přepravu více než 74 tisíců zásilek.

„Tým Zaslat.cz v loňském roce dosáhl vynikajících výsledků a mým úkolem bude na ně navázat a rozvoj společnosti podpořit zejména cílením na firemní zákazníky z prostředí e-commerce,“ uvedl Miroslav Slunečko. Vedení firmy a strategická rozhodnutí si ponechává v gesci její spoluzakladatel a generální ředitel Miroslav Michalko.

Miroslav Slunečko (32) v minulosti sbíral zkušenosti v segmentu e-commerce se zaměřením na elektroniku a provozoval vlastní síť prodejen. Ve volném čase se rád věnuje rodině, sportu, turistice a svému domácímu mikropivovaru.

O firmě Zaslat.cz:

Zaslat.cz nabízí služby těch nejlepších přepravních firem na jednom místě a za nejnižší ceny. S více než 74 000 odeslanými zásilkami za rok 2016 je jedničkou mezi tuzemskými internetovými přepravními službami. Firma působí na českém internetu od poloviny roku 2014 a v uplynulém roce se pyšnila průměrným meziměsíčním růstem 15 %. Zaslat.cz nabízí běžným zákazníkům i podnikatelům vedle výhodných cen také komplexní služby pro posílání všech druhů zásilek po České republice a celém světě, od expresních dopisů až po 50 kg balíky. Zároveň Zaslat.cz zajišťuje také přepravu nadrozměrných zásilek až do hmotnosti 3000 kg.