Dlouho očekávaný Samsung Galaxy S8 již v nabídce AT Computers

Ostrava, 27. 4. 2017 – Společnost AT Computers, oficiální distributor produktů Samsung pro Českou republiku již vykrývá předobjednávky dlouho očekávaného smartphonu Samsung Galaxy S8. K tomu nabízí také řadu doplňků a příslušenství.

Galaxy S8 je horkou novinkou společnosti Samsung představenou 29. března 2017 na tiskové konferenci v Londýně. Výrobce u tohoto typu doslova odstraňuje hranice – najdete zde revoluční zaoblený displej, který se přelévá až za okraje telefonu, snímač oční duhovky, první 10nm procesor na světě, chytrého asistenta Bixby a další vychytávky. Oficiální termín prodeje na českém trhu byl stanoven na 28. dubna, společnost AT Computers však svým resellerům vykrývá předobjednávky ještě před tímto datem.

ATC kromě samotného telefonu nabízí spoustu doplňků – pouzdra se stojánkem, s LED osvětlením, pouzdra typu Alcantara se sametovým povrchem a jiné. Průhledné kryty, fólie a jiné ochrany displeje, to vše v různých barevných provedeních. Dále v nabídce ATC najdete produkty pro virtuální realitu – kameru Gear 360 a příslušenství (držáky pro kameru), brýle a ovladač Gear VR, a další.

Produkty společnosti Samsung má v ATC na starosti produktový manažer Jacek Frant.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 22,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.