Smartphony Nokia 6, Nokia 5 a Nokia 3 zahájí prodej exkluzivně u vybraných partnerů

Mobilní telefony Nokia 6, Nokia 5 a Nokia 3 budou v České republice dostupné v době zahájení prodeje exkluzivně u operátora O2 a prodejců Mall.cz, CZC.cz a DATART.

Praha, 2. května 2017: Společnost HMD Global, která je novým domovem mobilních telefonů Nokia, dnes oznámila exkluzivní partnerství s mobilním operátorem O2 a prodejci Mall.cz, CZC.cz a DATART. Již brzy tito partneři zahájí prodej kompletního nového portfolio chytrých mobilních telefonů Nokia v České republice.

Nová řada chytrých telefonů Nokia z dílny společnosti HMD Global nastavuje nový standard v designu, kvalitě zpracování i uživatelském pohodlí. Prémiová kvalita by podle filosofie společnosti měla být dostupná každému, kdo má zájem o plné využití služeb na platformě Android. V kombinaci s promyšleným designem, který se zaměřuje na zlepšování uživatelské přívětivosti smartphonů na všech úrovních, byl každý technický prvek telefonů značky Nokia pečlivě posuzován a integrován do designu telefonu pro maximální komfort všech zákazníků. V návaznosti na pilíře značky Nokia z minulosti byly pochopitelně zachovány důležité prvky typu odolnosti, jednoduchosti a spolehlivosti, které si nyní bude moci užívat nová generace fanoušků.

Díky závazku využití opravdu čistého systému Android na všech smartphonech se mohou uživatelé těšit na jednoduchý, čistý a rychlý systém. V kombinaci s nejnovějšími službami společnosti Google a pravidelnými měsíčními aktualizacemi budou chytré telefony Nokia vždy aktuální a bezpečné. Nová generace telefonů Nokia rovněž nabídne nejnovější inovaci společnosti Google – Google Assistant, který výrazně zlepšuje uživatelský komfort a možnosti na platformě Android.

Alberto Matrone z  HMD Global dodává: “Od chvíle, kdy jsme uvedli naše portfolio na veletrhu Mobile World Congress v únoru tohoto roku, jsme cítili neuvěřitelné nadšení ze strany zákazníků a partnerů v České republice. Plně se proto soustředíme na práci s vybranými partnery, abychom vám přinesli celé naše portfolio smartphonů Nokia v co nejkratším čase.”

Aktuální portfolio chytrých telefonů Nokia bude již brzy dostupné u operátora O2 a prodejců Mall.cz, CZC.cz a DATART za tyto doporučené ceny:

Nokia 6 – 6 799 CZK, Nokia 5 – 5 499 CZK, Nokia 3 – 3 999 CZK

O HMD Global

HMD Global Oy se sídlem v Espoo ve Finsku je novým domovem telefonů a tabletů Nokia. HMD vytváří a distribuuje celou řadu chytrých i obyčejných telefonů zaměřených na široké spektrum zákazníků v mnoha cenových hladinách. HMD je díky svému závazku pro rozvoj inovací exkluzivním licenčním partnerem značky Nokia v oblasti mobilních telefonů a tabletů. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation. Více informací naleznete na www.hmdglobal.com.