RTB House zajišťuje výkonnostní kampaně pro UrbanStore.cz a SAM73.cz

Novými klienty společnosti RTB House se na konci března staly dvě značky patřící do skupiny MMS Digital. Konkrétně se jedná o módní e-shopy UrbanStore.cz a SAM73.cz. RTB House pro ně zajišťuje výkonnostní remarketingové kampaně. Za jejich výsledky zodpovídá Michal Drahokoupil.

2016-08-03 17_50_57-RTB House

RTB House se od konce března stal poskytovatelem výkonnostního remarketingového řešení pro UrbanStore.cz a SAM73.cz. Těmto značkám pomáhá s opětovným oslovením návštěvníků, kteří projevili zájem o určitý produkt z e-shopu, ale při první návštěvě nákup nedokončili. Cílem kampaní je přivedení zájemců zpět do e-shopu a dokončení nákupního procesu.

„Už několik málo týdnů naší spolupráce ukázalo, že rozhodnutí vybrat na retargeting RTB House bylo správné. Spuštění kampaní se projevilo zajímavým nárůstem prodejů v obou našich e-shopech. Věříme, že i v dalších týdnech budeme dosahovat srovnatelných výsledků,” popisuje David Štěpánek, který na straně klienta zodpovídá za e-commerce aktivity.

„Na příkladu UrbanStore.cz a SAM73.cz lze vidět, že je snadné splnit přání klienta, který své požadavky konkrétně zformuluje. Již od začátku měl jasno v tom, jaké cíle by kampaň měla splňovat. My jsme poté mohli začít jeho očekávání naplňovat,“ dodává Michal Drahokoupil, manažer RTB House, který se o kampaně těchto značek stará.

O RTB House

RTB House je přední společnost s celosvětovou působností, která poskytuje pro své klienty nejmodernější retargetingová řešení. Využitím proprietárních technologií pro nákup reklamního prostoru a algoritmů hloubkového učení RTB House pomáhá inzerentům zvyšovat prodeje a tím přispívá k naplňování jejich krátko-, středně- a dlouhodobých prodejních cílů.  

Společnost vznikla v roce 2012 a v současné době zajišťuje více než 1 000 kampaní na více než 40 trzích. Působí v Evropě, na Blízkém východě a v Africe, v Asii a Tichomoří a dále v Latinské Americe. Tým se skládá z více než 200 odborníků a stále se rozrůstá.

Více informací se dozvíte na: www.rtbhouse.com

O MMS DIGITAL

Společnost MMS DIGITAL a.s. propojuje digitální svět s každodenními potřebami zákazníků. Provozuje  e-commerce projekty jako UrbanStore.cz, SAM73.cz, Cestuj.cz, Špuntík.cz, Firmanazazitky.cz, nebo Bezrealitky.cz.  MMS Digital a.s. je součástí mediální skupiny MEDIA BOHEMIA, která patří mezi klíčové hráče na českém mediálním trhu provozující 35 rádiových stanic jako jsou Rádio Blaník, síť Hitrádií, Fajn rádia, City 93.7, nebo Rock rádia.