Proběhl již 12. ročník tradiční ATC RoadShow

Ostrava, 11. 5. 2017 – V 6 městech po celé ČR proběhla tradiční AT Computers RoadShow. Tentokrát šlo již o 12. ročník a účast byla opět hojná – celkově se sešlo přes 300 resellerů.

Reselleři se během dubna a května opět sjeli na tradiční ATC RoadShow do Plzně, Prahy, Ostravy, Brna, Liberce a Pardubic. Po ranní registraci je čekalo 17 až 19 nadupaných 10-30 minutových prezentací, které byly plné nejnovějších informací a vychytávek od světových i tuzemských výrobců. Své zastoupení zde měly společnosti CISCO, Microsoft, Trust, Jabra, QNAP, BenQ, Epson, DELL, Honeywell, TP-link či třeba OWA Armor. Samozřejmě nechyběly prezentace o vývoji trhu a nových projektech ATC: X-POS, X-DIABLO, X-PLAY. Nové produkty byly k vidění také na jednotlivých 18 výstavkách, kde se reselleři mohli vendorů doptat na spoustu dalších informací. Návštěvníci po celý den sbírali dárečky – žetony, které si na závěr směnili ve speciálním „obchodě“ s řadou dárků a odměn.

ATC Roadshow patří se svými 6 městy, 6 zastávkami a 3 týdenním trváním mezi nejnáročnější akce vůbec. Ale též mezi nejefektivnější. Kde jinde se můžou reselleři setkat v dosahu svého působení s tak obsáhlou nabídkou produktů a poslechnout si na 17 efektivně laděných prezentací o nových příležitostech. A prostor k diskusi s vendory i obchodníky se samozřejmě také vždy našel. Probrala se klíčová témata EET, gamingu, řešení pro telefonování, LFD, nových příležitostí, networkingu atd.

Ano, ATC Roadshow je jedna z nejnáročnějších akcí, které pořádáme, ale na druhou stranu je také jedna z nejefektivnějších pro všechny zúčastněné. Naši reselleři stále oceňují osobní přístup, o tom nakonec svědčí i návštěvnost. Snažíme se jim pomáhat, neustále poskytovat nové argumenty pro prodej/obchod, dokazovat jim, že v tom nejsou sami. Proto nepochybuji, že má stále smysl takové akce pořádat – pro resellery i vendory“, říká marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 22,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.