Hybridní skenery Panasonic a příslib rychlejší, flexibilnější práce

Společnost Panasonic oznámila uvedení hybridních skenerů řady KV-SL30, které uživatelům slibují větší účinnost skenování a nižší náklady na vlastnictví.

Nové dva skenery formátu A4 (KV-SL3066 a KV-SL3056) cílí na firmy, jako jsou například hotely, zdravotnická zařízení a cestovní agentury. Skenovací plochu mají integrovanou s automatickým podavačem papíru, takže si dokáží snadno poradit i s poškozenými dokumenty, brožurami, pasy, občanskými průkazy, obálkami a dokumenty o různé velikosti.

Společnost Panasonic u skenovací plochy značně zapracovala na době skenování a oproti předchozímu modelu se jí podařilo zkrátit na polovinu. Model KV-SL3066 skenuje rychlostí 65 ppm/130 ipm a model KV-SL3056 zase 45 ppm/90 ipm. Díky tomu jsou nejrychlejšími ze všech modelů Panasonic v dané třídě.

Uživatelé mají u dokumentů na výběr buď skenování prostřednictvím automatického podavače, nebo přímo přes skenovací plochu. U obou variant je také možnost nepřetržitého skenování, přepínání pořadí skenování z jedné varianty na druhou a na závěr uložení do jednoho souboru.

V dnešním světě obchodu je naprosto klíčové zpracování velkých objemů a různých formátů papírových dat do vysoce zabezpečeného digitálního formátu,“ uvádí Shinta Muya, marketingový manažer v divizi Panasonic Communication Solutions. „Řada KV-SL30 umožňuje firmám skenovat, sdílet, ukládat a zabezpečovat data snáze a účinněji, než kdy předtím. Díky hybridnímu designu si toto zařízení poradí s naprostou většinou dokumentů, a to při minimálních problémech.“

Prostřednictvím automatického podavače jsou skenery Panasonic schopny zpracovat pasy, mnohostranné dokumenty, vkladní knížky, různé formáty papírů, až tři embosované karty najednou a „nekonečné“ papírové formáty, používané například pro záznam EKG. Na skenovací ploše je možné skenovat i poškozené dokumenty, brožury nebo vizitky.

Další informace o řade Panasonic KV-SL30 najdete na: http://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Od svého založení v roce 1918 se společnost globálně rozšířila a nyní řídí přes 500 firem po celém světě, které vykázali konsolidované příjmy přes 55,5 miliard euro ve fiskálním roce končícím 31. března 2015. Se závazkem sledovat nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, se společnost se snaží vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Pro více informací o Panasonic najdete na webových stránkách společnosti http://panasonic.net/.