mophie uvádí nabíjecí pouzdro pro Samsung Galaxy S8 a S8+

Praha (19. května 2017) – Společnost mophie, která se v USA řadí na první místo v segmentu nabíjecích pouzder pro mobilní telefony (), oznámila nové nabíjecí pouzdro juice pack® pro Samsung Galaxy S®8 juice pack pro Samsung Galaxy S8+. V obou případech se jedná o ochranná pouzdra s přídavnou baterií kompatibilní s technologií bezdrátového nabíjení určené pro nejnovější vlajková zařízení společnosti Samsung.

Obě tato nová řešení fungují se všemi bezdrátovými příslušenstvími mophie charge force a s dalšími systémy standardu Qi pro bezdrátové nabíjení, a umožňují tak snadné nabíjení telefonů doma, v kanceláři, v autě nebo kdekoliv na cestách.

Nabíjecí pouzdro juice pack pro Galaxy S8 je vybaveno baterií s kapacitou 2 950 mAh, která zajistí celkem více než 33 hodin hovoru. Pouzdro juice pack pro Galaxy S8+ disponuje baterií s kapacitou 3 300 mAh a umožňuje tak celkem více než 39 hodin hovoru ().

Mezi další jedinečné funkce patří:

    • Magnetické úchyty, které přidržují telefon na místě, když se při kontaktu zahájí nabíjení
    • Ochrana před nárazem prostřednictvím interních pogumovaných podložek, díky níž telefon odolá i těm nejtvrdším pádům
    • Lehké, nízkoprofilové provedení s vyvýšenými okraji v rozích, které vylepšují ochranu obrazovky před poškozením

 

  • Dopředu vyvedené výstupy reproduktoru a LED indikátor napájení

 

Pouzdra juice pack pro Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ jsou nyní dostupná na webu mophie.com za cenu 99,95 €.

Nejaktuálnější informace o všech nových produktech mophie, nadcházejících událostech a propagačních akcích získáte, když budete sledovat mophie v sociálních sítích Facebook, TwitterInstagram nebo když se zaregistrujete na adrese mophie.com/innovation.

###

O společnosti mophie

Společnost mophie sídlí v Kalifornii a je výrobcem nejprodávanějších nabíjecích pouzder ve Spojených státech. Je tvůrcem oceněných řešení, která usnadňují život v mobilním světě tím, že mu dodávají energii. Společnost   mophie je uznávaným výrobcem inovativních mobilních řešení a vyvinula i zcela originální pouzdro juice pack®. Výrobky značky mophie, které jsou známé díky svému stylovému designu a výkonnosti, přinášejí dokonalou integraci hardwaru, softwaru a designu. Společnost působí po celém světě a její kanceláře se nacházejí ve Spojených státech, Irsku a Číně. Její produkty jsou k dispozici ve více než 130 zemích a dají se zakoupit v prodejnách společností Apple, Dixons Travel, CAPI, Vodafone, Best Buy, Verizon a T-Mobile a také u maloobchodních prodejců jako například Sprint. Navštivte stránky mophie.com a sledujte nás na Facebooku, twitteruInstagramu (@mophie).

Značka společnosti ZAGG Inc (NASDAQ: ZAGG).

 

Reklamy