Cooler Master uvádí COSMOS II 25th Anniversary Edition

Eindhoven, Nizozemsko 30. 5. 2017 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí COSMOS II 25th Anniversary Edition. Speciální verze originální a ikonické počítačové skříně COSMOS II byla vyhotovena u příležitosti 25. výročí značky.

Zahnuté boky z temperovaného skla jako volba komunity

Od okamžiku, kdy společnost oznámila originální COSMOS II, fanoušci po celém světě žádali nebo rovnou sami upravovali své počítačové skříně s využitím průhledným skel na bocích. Na tento požadavek komunity zareagoval Cooler Master edicí u příležitosti 25. výročí značky, která nově přináší zahnuté bočnice z temperovaného skla. Masivní panely jsou první svého druhu a skvěle dotváří jasné kontury, příjemný vzhled skříně a umožňují její otevření jako dveře luxusního automobilu. Dobrou zprávou pro majitele originální COSMOS II je separátní dostupnost bočnic, která jim zajistí následnou snadnou modifikaci.

Historický odkaz aluminia

Téměř před 20 lety, kdy výroba počítačových skříní byla v plenkách, Cooler Master ukázal, že skříně nutně nemusí být nudné a odstartoval trend pokračující až do současnosti. Byl prvním výrobcem, který v roce 1999 uvedl na trh ATC-100, tedy plně hliníkovou skříň. A tento historický odkaz se zrcadlí ve výroční verzi skříně COSMOS II.

Vylepšený design nabízí dvě madla a přední a vrchní panel z broušeného hliníku. Vrchní díl odkryje po odsunutí rozšířený kontrolní panel vhodný např. pro správu ventilátorů a podsvícení. Pod pohyblivou přední stranou jsou umístěny snadno vyměnitelné diskové jednotky.

Mimoto byla skříň ozvláštněna využitím hliníku také na místě pro základní desku a rozdělovací desce pro působivější vzhled.

Modré LED podsvícení

COSMOS neboli vesmír symbolizuje modrá barva, proto Cooler Master COSMOS II 25th Anniversary Edition v základu obsahuje předinstalovaný, modře podsvícený 200mm ventilátor a modrý magnetický LED pásek umožňující zvýraznit instalované komponenty skrze průhledné bočnice.

Výkon a elegance

Kompletní myšlenka následuje tradici skříní COSMOS a v hliníkovém těle s průhlednými bočnicemi nabízí vynikající proudění vzduchu i díky perforovaným oblastem vpředu a na vrchu, dostatek prostoru uvnitř a stylový snadno dostupný kontrolní panel.

Cooler Master COSMOS II 25th Anniversary Edition je k dispozici celosvětově za doporučenou koncovou cenu 318 dolarů bez DPH.

Další informace o společnosti Cooler Master naleznete na www.CoolerMaster.com

 

O značce Cooler Master

Společnost Cooler Master se sídlem v Tchaj-pej na Tchaj-wanu dodává na trh inovativní počítačové komponenty již od roku 1992. Široké portfolio výrobků zahrnuje počítačové skříně, kompletní výběr produktů pro chladicí systémy počítačů, napájecí zdroje a počítačové periferie, jako jsou myši, klávesnice, sluchátka a další. Cílem značky je nabídnout zákazníkům a fanouškům co nejlepší výběr kvalitních zařízení, aby v duchu svého motta „Make It Yours“ poskytla každému skutečně to, co hledá.