Nová kampaň pro Hypoteční banku od Saatchi & Saatchi Praha: Vítejte v Hybánkově

Hypoteční banka ve své nejnovější kampani Vítejte v Hybánkově oslovuje jak stávající klienty, tak i širokou veřejnost s nejnovější nabídkou produktů a služeb. Kreativní koncept kampaně připravila agentura Saatchi & Saatchi Praha.

Hybánkov je idylickou animovanou alegorií České republiky, ve které díky Hypoteční bance bydlí každý čtvrtý ve svém. Setkáváme se zde s rodinami Mladých a Chytrých a v budoucnu i s dalšími, kteří hravou formou zastupují jednotlivé cílové skupiny a jejich potřeby na hypotečním trhu.

„Hlavním cílem naší kampaně je sdělit široké veřejnosti, že Hypoteční banka má řešení doslova pro každého, a tak není nic snazšího než si zkrátit cestu domů novou hypotékou,“ říká Václav Moravec, manažer externí komunikace Hypoteční banky.

Kampaň bude probíhat od května do srpna a pokrývá TV, OOH, sociální média, on-line bannery a YouTube video. Speciální „site specific“ komunikace byla navržena i pro akvapark Aquapalace Čestlice.

„Po částečné vizuální evoluci jsme se s klientem rozhodli navázat na kreslený styl komunikace, kterým se Hypoteční banka odlišuje od své konkurence již mnoho let,” říká Lucie Garbienová, Account Director z agentury Saatchi & Saatchi Praha.

O Saatchi & Saatchi

Agentura vstoupila na český trh již v roce 1992 a je součástí Saatchi & Saatchi Worldwide, která patří k historicky nejuznávanějším reklamním agenturám světa. Od roku 2001 působí v rámci nadnárodní komunikační skupiny Publicis Groupe. Mezi klienty agentury v České republice patří například T-Mobile, Visa, NN Penzijní společnost, Intersnack a další. Více informací najdete na www.saatchi.cz. Saatchi & Saatchi – the lovemarks company.

O Publicis One

Publicis One je globální podnik v oblasti komunikací, který pod jednou střechou spojuje agenturní schopnosti a odborné znalosti Publicis Groupe. Publicis One je vybudovaný okolo zájmů svých klientů a uznává současnou potřebu specializace a zároveň integrace, která se aktuálně projevuje v marketingu. V čele společnosti Publicis One stojí Jarek Ziebinski, global CEO. Společnost funguje napříč čtyřmi odvětvími Publicis Groupe: Publicis Communications (Publicis Worldwide s MSLGROUP, Leo Burnett, Saatchi & Saatchi, BBH), Publicis Media (Starcom, Zenith, MediaVest | Spark, Optimedia | Blue 499), Publicis.Sapient (SapientNitro, DigitasLBi, Razorfish, Sapient Consulting) a Publicis Health (Digitas Health, Publicis LifeBrands, Saatchi & Saatchi Wellness). Publicis One má více než 8000 zaměstnanců v 50 zemích a funguje napříč Latinskou Amerikou, Evropou, Středním východem, Afrikou a Asií. Spojuje nás touha Publicis Groupe předávat klientům hodnotu „V jednotě je síla“ („The Power of One“).