Křeslo pro hráče Nitro – your back in black

25. 06. 2017 – Genesis, oblíbená značka herního vybavení, představuje nové modely křesel pro hráče počítačových her Nitro 330 a Nitro 350 celé v černé barvě

Židle pro hráče počítačových her musí být funkční a pohodlné. Jejich barva pak vyjadřuje hráčovu osobnost. Genesis přidává další barevné kombinace do produktové řady křesel pro hráče Nitro, tentokrát kompletně černou.

Modely křesel pro hráče počítačových her Nitro 330 a Nitro 350 byly dodávány v barevných kombinacích černo-červené a černo-modré. Nyní budou nabízeny i v plně černém provedení. Dále se připravuje kombinace černo-zelená. Kompletně černé provedení bude dále rozšířeno na další modely křesel pro hráče této značky.

Modely Nitro 550 a 330 se vyznačují profilovaným čalouněním, měkkými výstelkami opěrek a pěnovou výplní sedáku i zádové části křesla. Oba modely umožňují hráčům nastavit jednotlivé ovládací prvky křesel, jako je výška, sklon atd. Je to právě variabilita nastavení, která vede k obchodnímu úspěchu těchto křesel.

Cena a dostupnost:

Herní křeslo Genesis Nitro 330 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů. Doporučená koncová cena včetně DPH je 3 990 Kč, v případě modelu Nitro 550 pak 5 168 Kč

—————————————————————


Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.