Novým finančním manažerem Y Soft Ventures se stal Lukáš Konečný

Brno 30. června – Y Soft Ventures má nového finančního ředitele. Je jím Lukáš Konečný, který přišel z Jihomoravského inovačního centra. Ve své nové pozici je odpovědný za řízení všech finančních procesů a operací spojených s podporou startupů v portfoliu Y Soft Ventures.

Vždy pro mne bylo důležité udržet si denní kontakt s podnikatelským prostředím, které sází na vlastní nápady, inovace a technologie. V týmu Y Soft Ventures mám příležitost spolupracovat s jedněmi z nejinovativnějších a nejrespektovanějších mladých technologických firem z regionu střední a východní Evropy a pomoci jim dosáhnout globálního úspěchu,“ říká Lukáš Konečný.

Lukáš před svým příchodem do Y soft Ventures působil v Jihomoravském inovačním centru jako byznys konzultant, kde podporoval desítky mladých podnikatelů a startupových projektů. Kromě toho se podílel na spuštění a provozu JIC Ventures, prvního českého veřejného mikro venture kapitálového projektu.

Lukáš absolvoval magisterské studium na Masarykově univerzitě (obor Podniková ekonomika a managment se specializací na finanční řízení). Získal také bakalářský titul na britské University of Huddersfield, kde se věnoval evropskému podnikání.

O Y Soft Ventures

Y Soft Ventures je investiční divize společnosti Y Soft Corporation. Orientuje se na spolupráci s inovativními startupy, jejichž produkty či služby kombinují hardware a software a zároveň mají široké možnosti uplatnění. Investiční přístup Y Soft Ventures, označovaný jako Genuinely Smart Money, vedle financování také pomáhá zajistit výrobu, globální distribuci, logistiku a marketingovou podporu. Díky tomu dokáže přispět ke zrychlení obchodního úspěchu mladých firem. Více na www.ysoftventures.com. Novinky o Y Soft Ventures lze sledovat i na twitterovém účtu @YSoftVentures.