Inventi nově spravuje CRM pro farmaceutickou společnost Sanofi

Česká softwarová firma Inventi získala nového klienta – nadnárodní farmaceutickou společnost Sanofi. Pro tu bude nyní zajišťovat rozvoj a správu CRM.

Inventi bude farmaceutické společnosti Sanofi dodávat interní aplikaci, která v systému udržuje informace o zákaznících, produktech, cenících či plánovaných akcích. Klíčovým prvkem jsou databáze, ve kterých dochází ke shromažďování a analyzování informací o zákaznících firmy. Společnost pak může snadněji reagovat na potřeby svých zákazníků a lépe s nimi komunikovat.

„Jedná se o klíčové IT řešení, které je využíváno na denní bázi. Pro Sanofi jsme partnerem i v technických záležitostech, jako třeba UX konzultace použitelnosti webu,“ vysvětlil Petr Háka, projektový manažer ve společnosti Inventi.

Skupina Sanofi vznikla postupným spojováním farmaceutických firem na mezinárodní úrovni a v České republice je přítomna od konce devadesátých let minulého století.

Společnost Inventi působí na trhu 6 let, přesto má dnes více než 100 zaměstnanců. Původně malá značka se postupem let stala vyhledávanou firmou v oblasti vývoje softwaru a testování. Má za sebou velké projekty, například pro T-Mobile, Vodafone, Českou spořitelnu, ČSOB, Komerční banku, Hypoteční banku, HomeCredit a další. Společnost také vyvíjí mobilní aplikace, podporuje startupové projekty a pravidelně pořádá vzdělávací Akademie. Více informací o aktivitách společnosti se dozvíte na webu www.inventi.cz.