Inspiraci pro dovolenou vám nabídne portál Klub cestovatelů ČPP

Praha, 4. srpna 2017 – Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) spustila pro milovníky cestování nový užitečný portál – Klub cestovatelů ČPP. Ten nabízí cenné informace o cestování a zajímavou slevu na cestovní pojištění. Registrovaní členové klubu se navíc mohou zúčastnit soutěže o atraktivní ceny. Stačí se jen přihlásit na adrese www.klubcestovatelucpp.cz.

Letní sezóna je v plném proudu a turisté mají jedinečnou příležitost navštívit ještě před odjezdem na svou dovolenou nový cestovatelský portál, který pro ně spustila ČPP. Klub cestovatelů nabídne po dobu prázdnin a dovolených užitečné rady a tipy na cestování, četná doporučení i sdílení zážitků z cest. Kdo se zde zaregistruje, získá možnost si zde sjednat cestovní pojištění se slevou 25 procent. Tím ale zajímavé výhody zdaleka nekončí. Se spuštěním online Klubu připravila ČPP velkou letní hru o 100 poukazů do celoevropské sítě hotelů Connex v celkové hodnotě 10 000 EUR.

Klub cestovatelů ČPP čtenářům představí i zážitky z cest známých osobností. Letošním partnerem portálu se stala hudební skupina Chinaski, a ta zde zveřejní zajímavé momenty z natáčení svého posledního alba Není nám do pláče, které vznikalo na všech světových kontinentech. V chystané soutěži pak výherci získají ceny v podobě CD, plakátů a dalších hudebních dárků od skupiny Chinaski.

Jako velmi praktický doplněk k cestovnímu pojištění doporučuje ČPP na stránkách svého Klubu cestovatelů službu Claim Cloud. V případě zpoždění či zmeškání letu nebo ztráty zavazadel či jiných problémů s letem, jistě oceníte, že řešení nepříjemné situace s leteckou společností můžete přenechat na někom jiném, kdo bude hájit Vaše zájmy. Ročně vycestuje na dovolenou do zahraničí přes 5 miliónů Čechů. Jen zpoždění letadla se přitom dotkne minimálně 20 procent z nich. Málokdy jsou však cestující za vzniklou situaci odškodněni, přestože mají na kompenzaci nárok. Pokud nejste spokojeni s jednáním letecké společnosti, se službou Claim Cloud můžete získat odškodnění až 600 EUR na osobu za komplikace spojené s letem.

Klub cestovatelů je všem zájemcům k dispozici na adrese www.klubcestovatelucpp.cz.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 90 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 957 444 555.

ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group (VIG) je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností ve 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům. VIG staví na základech 190 let zkušeností v oblasti pojišťovnictví. S přibližně 23 000 pracovnicemi a pracovníky je koncern Vienna Insurance Group jasným lídrem na svých klíčových trzích. Toto skvělé postavení dovoluje naplno čerpat z dlouhodobého potenciálu růstu regionu se 180 miliony obyvatel. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

 

Další informace:

Mgr. Renata Čapková

tisková mluvčí

 

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Pobřežní 665/23, 186 00 Praha 8

Tel: +420 956 451 490

E-mail: renata.capkova@cpp.cz

www.cpp.cz