Úklid domácnosti i auta ještě rychleji – s bezdrátovými vysavači Dirt Devil Cavalier se zbavíte i zvířecích chlupů

Každodenní průběžný úklid domácnosti je rutinou, kterou lze urychlit. Jedním z prostředků je akumulátorový tyčový vysavač Dirt Devil Cavalier, který bez jakékoli přípravy či natahování kabelů použijete okamžitě, dostane se všude a přes svoji malou hmotnost vám pomůže zbavit byt i zvířecích chlupů.  

Praha, 10. srpna 2017 – Značka Dirt Devil představuje rychlého pomocníka pro každodenní úklid domácnosti – bezdrátový a bezsáčkový vysavač Cavalier. Díky jeho lehkému tyčovému provedení s vestavěným akumulátorem ho můžete použít okamžitě, bez natahování drátů a hlídání jejich dosahu. Jeho elektricky poháněný turbo kartáč vytáhne z koberce i srst vašich domácích mazlíčků a pro úklid členitých míst ho snadno přeměníte na ruční vysavač.

Lehké provedení je velmi praktické při čištění špatně dostupných míst například v bytě s vysokými stropy. Bez nutnosti úprav jednoduše hubici vysavače, který váží pouhé 2 kg, zvednete, a po odstranění nečistot pokračujete dál v úklidu. Členitá místa, jako například schody, pohovky, interiér automobilu nebo jiné povrchy vyčistíte jednoduše tak, že přeměníte Cavelier na malý ruční vysavač se všemi zmíněnými benefity   

Bezsáčkové provedení šetří peníze i zdraví

Dirt Devil Cavalier je vysoce hygienickým bezsáčkovým vysavačem. Jeho koncepce je totiž založena na hermeticky uzavřené nádobě na odpad, takže roztoči ani prach se po vysátí nemohou dostat skrz trubici zpět do bytu. Obsah nádoby vysavače Cavalier na nečistoty je 0,4 litru, což je dostačující při pravidelné každodenní údržbě. Vysypání nádoby je pak dílem několika vteřin. Eliminace sáčků šetří navíc peněženku – nákupem vysavače končí veškeré náklady na jeho provoz.

Šetrné vysávání parket a dalších citlivých materiálů

Dřevěné podlahy jsou typickým příkladem povrchu, který je náchylný ke škrábancům a oděrkám. Proto je standardním příslušenstvím také speciální kartáč pro šetrné čištění těchto tvrdých podlah.

Lehké provedení, bezdrátový provoz, elektricky poháněný turbo kartáč pro důkladné odstranění nečistot z koberce a hlavice pro šetrnou údržbu tvrdých podlah činí z vysavače Dirt Devil Cavalier účinný univerzální nástroj pro rychlou každodenní údržbu domácnosti. Vestavěný akumulátor poskytuje energii pro vysávání po dobu až 24 minut a jeho opětovné nabití do plné kapacity trvá 5 hodin.

Vysavač Dirt Devil Cavalier je v obchodní síti k dostání za koncové doporučené ceny od 4 990 do 5 990 Kč.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky a dalších produktů se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako například Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean, Dirt Devil či Vax.

Reklamy