Zyxel se nebojí vstoupit do kulturní oblasti

Na konci května se konal v Brně čtrnáctý ročník Animefestu. Je to setkání fanoušků japonského komiksu a animovaného filmu. Jedná se o nejstarší akci tohoto druhu v Česku.

A protože Zyxel je fanoušek komiksu a kultury, podporuje tuto akci již třetím rokem. Zapůjčil zdarma potřebná zařízení, díky kterým všichni účastníci mohli využívat neomezeného přístupu k Wi-Fi připojení. Těmi byly 2 přístupové body NAP303 a 3 přepínače, které byly potřebné pro napájení přístupových bodů, připojení počítačů v zázemí a na přehlídce. NAP303 obsahuje technologii smart antény, která vysílá pro každého uživatele zvlášť a je tak určena pro velký počet uživatelů, kteří jsou připojeni najednou. Na akci byla rychle a jednoduše naistalována cloudová správa sítě Nebula, díky které měli organizátoři přístup k on-line statistikám a vytížení sítě.

Organizátoři akce byly se všemi prvky spokojení a vše fungovalo bez problémů.

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

3 500 partnerů v ČR a SR

100 milionů zařízení propojujících svět

700 000 organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

Působnost na 150 trzích celého světa

Zyxel, Your Networking Ally.