Loewe představuje na veletrhu IFA 2017 svůj první bluetooth reproduktor v retro stylu

Německý výrobce luxusních televizorů Loewe ukázal svůj první stylový bluetooth reproduktor ve vytříbeném unisex designu v provedení z nerezové oceli a s řemínkem pro přenášení z pravé kůže.

Praha, 4. září 2017 – Loewe, německý výrobce televizorů s pověstným designem a oceňovaným precizním provedením, vstupuje do nové kategorie. Na veletrhu IFA vystavil přenosný bluetooth stereo reproduktor v nerezovém šasi s řemínkem z pravé kůže. Jeho název „klang m1“ navazuje na označení audio systémů této značky rozšiřující možnosti televizorů.

Kompaktní reproduktor se sofistikovaným designem určeným jak pro muže, tak pro ženy o velikostí připomínající silnější smartphone překvapí kvalitou zvuku i výkonem. Přístroj s rozměry 6,3 x 13,3 x 2,3 cm se vejde do větší kapsy a jeho kožený řemínek umožňuje pohodlné nošení na zápěstí. Vestavěná baterie zajišťuje energii pro přehrávání po dobu až 12 hodin a její plnou kapacitu dosáhnete po dvou hodinách nabíjení. Při přehrávání hudby ze smartphonu, tabletu nebo notebooku rozpozná Loewe klang m1 automaticky zvukový signál a spustí přehrávání.

Reproduktor Loewe klang m1, který váží pouhých 325 gramů, můžete mít stále s sebou, ať už jdete na pláž, do parku, na zahradní party, nebo jedete na pracovní cestu, kde vám výborně poslouží pro reprodukci hudby na hotelovém pokoji. Díky vestavěnému mikrofonu ho můžete použít také při telefonování jako hlasité handsfree.  

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe pro Českou republiku, předpokládá, že reproduktor Loewe klang m1 bude na našem trhu dostupný na přelomu měsíce října a listopadu tohoto roku za předběžně odhadovanou cenu 3 990 Kč.

O společnosti Loewe:

Společnost Loewe společně s dalšími německými výrobci dodala v roce 1939 na trh první televizní přijímač určený pro domácnosti.  Zakládá si na tom, že vývoj, výroba i celé zázemí společnosti je v Německu, konkrétně v německém městě Kronach. Základní myšlenkou vývoje po technologické stránce jsou špičkové užitné vlastnosti, dlouhá životnost a nízká spotřeba zařízení. Nadčasový design, modulární technologie, použití kvalitních materiálů, precizní zpracování a pravidelné aktualizace softwaru – to vše jsou základní pilíře všech vyráběných výrobků Loewe.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.