MONETA Money Bank kampaní „za pět devět“ podporuje úvěr pro živnostníky, nyní s rozšířeným TV spotem „za tři devět“

MONETA Money Bank nabízí možnost zajištění úvěru nemovitostí při garantovaném fixním úroku 3,9 % ročně, čímž rozšiřuje jarní kampaň na neúčelový úvěr Expres Business pro živnostníky a malé firmy. Na jeho podporu připravilo marketingové oddělení banky televizní spot „za pět devět“ rozšířený o závěrečnou scénu se známým kocourem. Ten z košíku mopedu komentuje nejen jízdu svého páníčka, ale i výhodný úrok 3,9 % p.a. u varianty úvěru zajištěného nemovitostí. Nová televizní kampaň odstartovala 4. září 2017.

https://www.youtube.com/watch?v=R_NaLgOA9Cc&authuser=0

V rozšířeném spotu se za účasti mrzutého kocoura a veterináře vrací banka k hlavnímu sdělení „co slíbíme, to platí“. Cílem kampaně je potvrzení postavení banky coby silného finančního partnera pro živnostníky a malé firmy.

Marketingová kampaň běží v online médiích, na sociálních kanálech, v síti multikin CineStar a na stanicích skupin Prima a doplňkově v České televizi. Současní klienti jsou osloveni také prostřednictvím dopisů a plakátů na pobočkách MONETA Money Bank. Režie rozšířeného spotu se chopil Daniel Růžička s produkcí AdWood. Kreativu připravila agentura Labstore.

Více informací o úvěru pro živnostníky a malé firmy se dozvíte na www.moneta.cz/podnikatelum.