Creative Dock spustil pro Sodexo volnočasovou kartu Active Pass

Společnosti Creative Dock a Sodexo připravily nový projekt firemních benefitů. Jedná se o kartu Active Pass. Zaměstnancům ze zapojených firem umožňuje přístup k volnočasovým aktivitám, díky nimž si odpočinou od pracovního stresu. Její držitelé mohou relaxovat při lekcích jógy nebo si zajít na bowling.

2017-05-25 09_39_38-Creative Connector

Karta Active Pass je zajímavá jednak pro partnerské firmy, které díky ní mohou oslovovat nové cílové skupiny a zákazníky, a jednak pro společnosti, které jejím prostřednictvím svým zaměstnancům umožní odbourání pracovního stresu.

“Podařilo se nám postavit službu, která je intuitivní, jednoduchá a funkční pro všechny strany. Setkali jsme se s velkým zájmem u sportovišť, zaměstnavatelů i zaměstnanců. To nás velice těší. V současné době mohou uživatelé navštěvovat přes 350 sportovišť a volnočasových zařízení po celé republice. Měsíčně se nám daří přidávat okolo 150 míst,” sdělil Lukáš Pokorný, šéf obchodního týmu Active pass.

“Náš klient reaguje na situaci na trhu, kde se konkurenčnímu produktu z oblasti volnočasových aktivit daří. Active Pass je přirozeným rozšířením portfolia služeb. Držitelé karet budou moci navštěvovat nejen sportoviště, ale třeba i laser game arény – v tomto chceme udělat jeden krok dál,” říká Martin Pejša, šéf Creative Docku, ve kterém Active Pass vzniká.

O Creative Dock

Creative Dock Martina Pejši je firma, která staví další firmy. Zaměřuje se na vytváření startupových projektů pro velké korporace a investory. V jeho rámci vzniklo již několik malých firem, které na trh přinášejí inovativní služby obvykle postavené na jednoduché online platformě, kvalitní zákaznické péči a originální komunikaci.

Mezi projekty vytvořené v Creative Docku patří například Zonky, Sečteno, Single Case, KupNajisto, HoppGo a další. V současné době v Creative Docku pracuje 250 lidí, kteří pracují na jednotlivých projektech.