Kamera do auta TrueCam A5 Pro WiFi, váš online důkaz v případě nehody

Česká republika, Praha – 12. září 2017 – elem6, s. r. o., výrobce autokamer značky TrueCam, představuje zcela novou kameru do auta, se kterou vstupuje na evropský trh „smart zařízení“.

TrueCam A5 Pro WiFi navazuje na své předchůdce oblíbeným funkčním designem s vysokou uživatelskou přívětivostí a kvalitním dílenským zpracováním. Jedná se o model s nejnovějším typem čipu, který přináší realistické syté barvy a vysokou ostrost záznamu ve Full HD rozlišení za každých světelných podmínek.

Novinku, kterou přináší kamera TrueCam A5 Pro WiFi, je zabudovaná WiFi pro ještě snazší práci s natočenými záběry. Kameru již v případě potřeby využití nahraných videozáznamů není nutné připojovat k počítači ani vyndávat ze zařízení SD kartu. Stačí stáhnout aplikaci pro chytrý telefon a hned můžete s videem pracovat. Například ho poslat pojišťovně či si ho uložit do cloudových řešení.

Kamera zároveň nabízí funkce jako parkovací mód nebo video timelapse, které již byly představeny u předchozího modelu TrueCam A6.  Samozřejmostí je možnost nastavení základních funkcí autokamery nebo zobrazení živého náhledu videa.  

Součástí základního balení je také GPS modul s detekcí rychlostních radarů celé Evropy, permanentní a přísavný držák, autonabíječka a nově také kartička pro rychlou instalaci kamery na čelním skle, a to dle zákonných předpisů. Uživatelé také ocení praktické mini držáčky na kabel autonabíječky nebo 3M nálepku na výměnu.

Standardem je v posledních letech funkce tachometr, která slouží jako spořič obrazovky zobrazující aktuální rychlost vozu a vzdálenost k nejbližšímu radaru s maximální povolenou rychlostí. To vše v decentních barvách na černém pozadí.

O značce TrueCam:

TrueCam je rychle rostoucí značka, založená v roce 2013. Aktuálně působí na mnoha evropských trzích a neustále expanduje. V její nabídce kamer do auta naleznete širokou škálu modelů, které se chlubí jednoduchou obsluhou, záznamem ve vysokém rozlišení a dalšími funkcemi, jako je například detekce rychlostních radarů. TrueCam si zakládá na kvalitě výrobků, praktické a jednoduché obsluze, kvalitním zákaznickém servisu a také dbá na bezpečnost řidičů v rámci společenské odpovědnosti.

Více informací o kameře naleznete zde.

Videa pořízené kamerou TrueCam A5 Pro WiFi můžete shlédnout na kanále YouTube.