Nová generace tiskáren HP OfficeJet Pro umožní profesionální tisk i malým firmám

Praha, 12. září 2017 — Společnost HP Inc. (NYSE: HPQ), globální lídr v oblasti tisku, dnes uvedla na trh novou generaci tiskáren OfficeJet Pro pro malé podniky – OfficeJet Pro 7720/7730.

Vylepšené širokoformátové All-in-One tiskárny patří do stejné rodiny jako model HP OfficeJet Pro 7740, který získal ocenění IF Design Award 2017. Novinka, která klade důraz na ovládání prostřednictvím mobilních zařízení, nabízí zcela bezproblémové užívání, od prvotního nastavení až po konečný tisk. Umožňuje profesionální tisk v neuvěřitelně jasných barvách a až s polovičními náklady oproti tradičním barevným laserovým tiskárnám1.

Klíčové vlastnosti

OfficeJet Pro 7720/7730 jsou velmi spolehlivé tiskárny pro každý malý podnik, který hledá kvalitní přístroje za výhodnou cenu. Nabízí:

  • Bezproblémovou práci s médii díky jednoduchému A3 tisku
  • Skener o rozměrech 216 x 356 mm
  • Automatický podavač na 35 papírů
  • Oboustranný, bezokrajový tisk
  • Barevný dotykový displej ve stylu chytrých telefonů
  • Možnost využít speciálních inkoustových kazet HP s vysokou výtěžností pro větší objem tisku2
  • Bezdrátové připojení
  • 7720: jeden zásobník na 250 papírů; 7730: dva zásobníky na 250 papírů (tzn. až na 500  papírů)

Tiskněte s HP Smart App

HP se i u těchto tiskáren zaměřila na tisk z mobilních zařízení. Představila novou aplikaci HP Smart App, kompletně předělanou verzi populární aplikace All-in-One Remote. Smart App přesouvá veškeré možnosti tiskáren do rukou uživatelů – ti tak mohou tisknout, skenovat i kopírovat přímo ze svých mobilních zařízení 3.

Smart App umožní uživatelům připojit se k místním bezdrátovým sítím, tisknout přímo z DropBoxu nebo Google Drive, kontrolovat množství zbývajícího inkoustu a objednávat nové náplně a další doplňky. Kromě toho lze přes tuto aplikaci vybrané nové tiskárny od HP i nastavit a registrovat 4.

Dostupnost

Model OfficeJet Pro 7720 je v České republice k dostání od srpna, model OfficeJet Pro 7730 od 1. září 2017. Více informací o cenách a dostupnosti naleznete zde.

Aplikace HP Smart App je zdarma dostupná v App store i Google Play.

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia tiskáren, počítačů, mobilních zařízení, řešení a služeb vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na http://www.hp.com.

 

1 Srovnání s většinou barevných laserových AiO tiskáren < $500 USD, Q3 2016; podíl na trhu podle IDC ve Q3 2016. Srovnání ceny za stranu u laserových tiskáren vychází z výrobci zveřejněných specifikací kazet s největší kapacitou a spotřebního zboží s dlouhou životností. Srovnání ceny za stranu pro velkokapacitní inkoustové kazety HP vychází z výrobci zveřejněných specifikací inkoustových kazet s největší kapacitou. Cena za stranu vychází z odhadované maloobchodní ceny velkokapacitních inkoustových kazet a výtěžnosti. Výtěžnost ISO je srovnávána podle nepřetržitého tisku v základním módu. Pro více informací navštivte http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

2 Podle výtěžnosti inkoustových kazet HP 956XL/957XL/958XL/959XL ve srovnání se standardními inkoustovými kazetami HP 952/953/954/955. Pro více informací navštivte hp.com/go/learnaboutsupplies

3 K tomu je nutné stáhnout aplikaci HP Smart App do mobilního zařízení. Ovládací prvky se mohou lišit podle operačního systému konkrétního mobilního zařízení. Kompletní seznam podporovaných operačních systémů a další detaily najdete na http://support.hp.com/us-en/document/c03561640. Pro další detaily k mobilnímu tisku navštivte hp.com/go/mobileprinting.

4 Tato funkce zatím není u modelů OfficeJet Pro 7720/7730 dostupná.

Tagged