Nasbírat čerstvé houby v Praze během hodiny? S DoDo žádný problém!

Praha 21. září 2017: Startup DoDo opět posouvá hranice možností osobního doručování. Jedním z nových partnerů sezónní kampaně se stala firma Forestproduce s.r.o., u které DoDo pro zákazníky nakupuje čerstvě nasbírané pravé hříbky z Novohradských hor. Díky neustále se rozšiřující síti dodavatelů tak může DoDo pružně reagovat na přání zákazníků a přizpůsobit se i aktuální sezoně.

„Ne každý, kdo dostane chuť na houby, si může zaskočit do lesa na několikahodinovou výpravu. DoDo kurýři jsou zvyklí plnit téměř jakákoliv přání, a tak zvládnou i dovážku čerstvých hříbků třeba na houbový guláš,“ říká Jana Hejnicová, marketingová specialistka DODO.

Speciální kampaně s nabídkou sezónního zboží pomocí SMS realizuje DoDo pravidelně. Vzhledem k tomu, že primárním kanálem pro komunikaci se zákazníky jsou právě SMS zprávy nebo social media, mají tyto kampaně veliký úspěch.

„V kampaních nabízíme vždy pouze sezónní produkty od českých dodavatelů. Mezi nejčastějšími objednávkami se objevují například čerstvé jahody, chřest, vánoční cukroví nebo české hřiby,“ dodává Jana Hejnicová.

Sezónní kampaně pomocí SMS jsou dále podpořeny i aktivitou na sociálních sítích, především Facebooku a Instagramu.

O společnosti DODO

DODO je vysoce flexibilní osobní asistenční a kurýrní služba. V segmentu B2C slouží především top manažerům, produkčním, matkám na mateřské, ale také studentům nebo v České republice žijícím cizincům. Na základě objednávky pomocí SMS nebo Facebook Messengeru je služba schopna zajistit okamžitou pomoc s takřka jakýmkoli problémem – ať se jedná o dovoz čerstvé pizzy, nákup kancelářských potřeb či vyzvednutí obleku z čistírny. To vše v řádech desítek minut či v případě složitějšího zadání několika hodin. Pro e-shopy a e-commerce služby v rámci B2B pak funguje jako vysoce kvalitní, spolehlivé a „feedback-friendly“ řešení poslední míle. V současné době působí DODO v Praze, kde má čtyři desítky kurýrů, ale chystá se také do dalších měst České republiky. Využívá kompletně vlastní infrastrukturu včetně vozového parku.

Označeno tagem