SteelSeries uvádí myš Rival 110 se senzorem TrueMove1

Chicago 26. 9. 2017 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh herní myš Rival 110. Obsahuje zcela nový senzor TrueMove1 vyvíjený společně se společností PixArt, který nabízí vysokou přesnost pohybu jedna ku jedné.

„Pokračujeme v inovaci senzorů, resp. technologie zaznamenávající pohyb, a rozšiřujeme řadu TrueMove o TrueMove1 integrovaný do myši Rival 110,“ říká Jason Christian, manažer SteelSeries pro myši a klávesnice, a dodává: „Toto je poprvé, kdy si skutečně každý hráč užije pohyb jedna ku jedné tak, jako profesionální eSport hráči, a to zejména díky příznivé ceně novinky.“

TrueMove1 pro vysokou přesnost

Optický senzor TrueMove1 je stejně přesný jako TrueMove3, který je v myších Rival 310 a Sensei 310, ale disponuje o něco nižšími maximálními hodnotami CPI (7200) a IPS (240). Byl vyvinut ve spolupráci s lídrem ve svém oboru, společností PixArt. Kombinuje ultra nízkou latenci, rychlou odezvu a redukci tzv. jitter-u, tedy jevu způsobujícího neefektivní zpomalení latence, aby poskytl vysoce přesné sledování pohybu „jedna ku jedné“ (1-to-1) v hodnotách CPI používaných profesionálními eSport hráči.

Myš SteelSeries Rival 110

Rival 110 je novým členem produktové řady Rival. Poskytuje symetrický design vhodný pro praváky i leváky a odolné boční plochy s texturou pro pevný úchop. Použité materiály snížily hmotnost na pouhých 87,5 gramů pro naprosto přirozený pohyb. Všech šest programovatelných tlačítek včetně standardních levého a pravého mají dlouhou životnost a nabízí pevný, jistý a konzistentní pocit při stisku.

SteelSeries Engine

Interní paměť v myši umožňuje hráčům uložit a uchovat si vlastní nastavení. Rival 110 je kompatibilní s aplikacemi v softwaru SteelSeries Engine, jako jsou Discord, PrismSync, GameSense pro synchronizaci podsvícení napříč všemi produkty, resp. vizuální reakci na podnět ve hře nebo v komunikačním programu.

SteelSeries Rival 110 je k dispozici prostřednictvím webu www.SteelSeries.com za doporučenou cenu 39,99 euro.

 

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.