Zahraniční giganti českým firmám věří

Potrubní systémy a detektory z Německa, podavače z Holandska, třídiče z Ruska i dopravníky z Česka – stánek Jelínek-Trading na MSV bude vpravdě mezinárodní.

Praha, 27. září 2017 – Společnost Jelínek-Trading si pro návštěvníky letošního mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, konaného ve dnech 9. až 13. října, připravila kombinaci českých a zahraničních exponátů. 

Vedle informací o vlastních výrobcích, jako jsou dopravníky nebo magnetické separátory, si zájemce může prohlédnout, jak vypadá a funguje špičkové potrubí od firmy Jacob, originální optický třídič společnosti CSort nebo zjistí, k čemu všemu slouží rotační podavač od VDL.

Důkaz důvěryhodnosti českých firem

Mnoho zahraničních společností s globálním dosahem si často svůj obchod v jednotlivých zemí řídí, ať už přímo či nepřímo, ve vlastní režii. Je proto dobrou vizitkou pro každou společnost, která to vše dokáže řídit sama bez toho, aby nad ní neustále někdo z korporátu dohlížel. 

„Naše ryze česká společnost v tuto chvíli zastupuje několik významných zahraničních značek, které jsou u odborníků i zákazníků pojmem. Je skvělé, že si pro svou expanzi vybraly zrovna nás a že v některých případech tato spolupráce trvá již desítky let. Věří nám i našim zákazníkům. Znamená to, že tuzemský průmysl a celé hospodářství je na vysoké úrovni,“ říká výkonný ředitel Jelínek-Trading Otto Jelínek.

Ruské výrobky mají stále zvuk

Ač pro mnohé může být výrobek „Made in Russia“ ztělesněním něčeho nekvalitního, opak je pravdou. Například barevný třídič SmartSort od ruské společnosti CSort si rok od svého vstupu na český trh nemůže stěžovat na nedostatek zákazníků. Tento třídič je oblíbený hlavně u zemědělců, protože dokáže garantovat produkt o čistotě 99,9 procent, takže vysoká kvalita je zaručena.

„S každým novým výrobkem je těžké se na trhu prosadit. Nikdo ho nezná, nikdo ho nepoužívá. Pro nás je proto důležité postupnými kroky zákazníky přesvědčit o jeho výhodách. Mohu potvrdit, že o ruský třídič je měsíc od měsíce čím dál větší zájem. Lidé kvalitu nakonec vždycky ocení,“ dodává Pavel Kolařík, obchodní ředitel Jelínek Trading.

Kde najdete stánek Jelínek-Trading?

Zcela nový koncept stánku má číslo 63 a je umístěn v hale G 1, kde bude pro návštěvníky připravena celodenní expozice výrobků a zařízení společnosti Jelínek-Trading včetně katalogů, letáků a pohoštění.

Vedle již zmíněného optického třídiče či potrubních systémů budou na stánku k vidění například desítky vzorků regranulátů. Ty jsou vhodné pro různé typy plastových výrobků – od květináčů po součástky do automobilů.

O firmě JELÍNEK-TRADING:

Zlínská společnost JELÍNEK-TRADING se řadí mezi přední české zpracovatele tříděných plastových odpadů, ze kterých vyrábí kvalitní PP regranuláty a kompaundy. Již více než dvacet let je v České republice největším výrobcem kompostérů z recyklovaného plastu.

JELÍNEK-TRADING se specializuje na odborné poradenství a produkty, které umožňují nejen realizaci moderní výroby, ale také ochranu technologií v různých hospodářských odvětvích a vedou přímo k zajištění nejvyšší kvality výrobků v rámci řízení jakosti podle norem ISO 9001 a ISO 14000. Pro řešení všech typů dopravních cest je určen potrubní stavebnicový systém JACOB, ale i výrobky dalších firem, které JELÍNEK-TRADING zastupuje. Pro účely související s kvalitou jsou na zakázku vyráběny a dodávány vlastní magnetické separátory nebo separátory a detektory kovů MESUTRONIC.

Více informací na: www.jelinek-trading.cz