V sobotu 21. října sledujte živě studio VOLBY 2017 na iDNES.cz. Exkluzivními hosty budou Václav Klaus a Jiří Paroubek

Zpravodajský server iDNES.cz připravil živé studio VOLBY 2017, které startuje v sobotu 21. října ve 13.55 hodin. Přinese nejméně sedm hodin zpravodajství a aktuální výsledky voleb do Parlamentu ČR.  Čtenáři, respektive diváci se mohou těšit na nepřetržité zpravodajství z nejnovějšího vývoje parlamentních voleb po uzavření volebních místností, na přímé vstupy z volebních štábů, průběžné výsledky, analýzy, reakce a rozhovory se zajímavými hosty. Kdo budou vítězové a kdo poražení? Vývoj budou v přímém přenosu hodnotit exkluzivní hosté Václav Klaus a Jiří Paroubek.

„Čtenáři u nás najdou kompletní servis. Mohou vybírat mezi již tradičními průběžnými výsledky, on-line reportáží, rychlými reakcemi, informacemi z regionů, grafy, fotografiemi a komentáři na portálu iDNES.cz a několikahodinovým vysíláním volebního studia. V něm se představí atraktivní hosté, přineseme přímé přenosy z volebních štábů a okomentujeme aktuální výsledky,“ říká šéfredaktorka iDNES.cz Naděžda Petrová.

Studio VOLBY 2017 nabídne nejméně sedm hodin detailních analýz a průběžných výsledků v moderní přehledné grafice, která bude přímo napojena na Český statistický úřad. Zahrne možné koalice stran a rozložení Sněmovny. Díky tomu, že reportéři budou přítomni ve všech regionech, přinese studio VOLBY 2017 pohled na hlasování nejen v jednotlivých krajích a velkých městech, ale také v menších vesnicích.

Diváci se mohou těšit na exkluzivní hosty: Václava Klause, bývalého prezidenta a premiéra ČR, a Jiřího Paroubka, bývalého předsedu vlády ČR. Mezi dalšími atraktivními hosty nebude chybět také odborový předák Josef Středula, ústavní právník Aleš Gerloch, politolog Miroslav Novák, ekonomka Ilona Švehlíková nebo novinář Erik Best.

Vysílání moderují šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl a tváře iDNES.tv Karla Mráčková a Vladimír Vokál. Hlavní komentáře připraví Miroslav Korecký, který bude komentovat také on-line reportáž na iDNES.cz.

___________________________________________________________________________________________________________
O MEDIÁLNÍ SKUPINĚ MAFRA

Multimediální skupina MAFRA patří k nejsilnějším mediálním společnostem v České republice. Je zastoupena všemi mediatypy – printem, onlinem, TV a rozhlasem. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2. Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii. Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net, magazín o běhání RunGo.cz a realitní web reality.idnes.cz. Do skupiny dále patří  zábavný videoportál Playtvák.cz, hudební stanice Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ, největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka, unikátní projekt Dárkomat, který nabízí dárkové karty atraktivních a oblíbených značek a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě. Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společnostmi ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing a Ledmultimedia. MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku. Na Slovensku je portfolio skupiny zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů. Nedílnou součástí mediální skupiny MAFRA jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.

____________________________________________________________________________________________________________

MAFRA, a.s. / 150 00 Praha 5 / Karla Engliše 519/11 / IČ: 45313351

Zápis v obchodním rejstříku: Městský soud Praha, B/1328