AT Computers má výhradní distribuci Playseatu

Ostrava, 30. 10. 2017 – Společnost AT Computers se stala výhradním distributorem značky Playseat pro Českou republiku a Slovensko. Ta se zaměřuje na vývoj a výrobu herních sedaček a příslušenství.

Společnost Playseat se řadí mezi nejvýznamnější výrobce závodních sedaček, herních židlí a příslušenství, v jejich portfoliu ale najdete i kancelářské židle. Na vývoji jejich produktů se podílí světoznámí profesionální jezdci a zástupci Formule E. Produkty jsou kompatibilní s většinou profesionálních herních volantů. Zákazníci zajisté ocení pohodlí, jednoduchou montáž i skladnost, nastavitelný systém pro dospělého i pro dítě.

Aktuálně ATC nabízí další ukázku Playseat (X-PLAY) na expozici IN-JOY na Výstavišti v Brně 10. – 12. 11. 2017, kde bude možnost si vyzkoušet demo set herní sedačky, slideru, stojanu na monitor a podložky. Účastníci také budou moci získat vybrané produkty Playseat za veletržní ceny a získat informace od gaming obchodníků ATC.

Značka Playseat vznikla v roce 2003. Z malé firmy se vypracovala mezi nejdůležitější výrobce herních sedaček. Zakladatelem je závodní jezdec Fernando Smit – proto mottem Playseatu je vytvořit uživatelům jejich herních sedaček stejný pocit jako při opravdovém závodění.

U ATC má produkty Playseat na starosti produktová manažerka Lucie Niesnerová (niesnerova@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 22,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.