Konference Rise and Shine chce ukázat mladým lidem, jak uspět

Pátý ročník konference Rise and Shine nabídne od 11. listopadu přednášky a osobní příběhy úspěšných lidí z různých oblastí byznysu. Téma osobního rozvoje a tajemství podnikatelských úspěchů odhalí také Tomáš Vodenka, spoluzakladatel úspěšné softwarové firmy Inventi, která se v říjnu dostala do žebříčku nejrychleji rostoucích technologických firem v Evropě.

Tomáš Vodenka na konferenci vystoupí v neděli 12. listopadu s příspěvkem na téma „Proč úspěchu dosáhne jen 5 % lidí? Aneb jak vyrůst a zazářit?“. Posluchačům nabídne svůj pohled na to, co dělají úspěšní lidé jinak a pokusí se odhalit tajemství podnikatelských úspěchů.

Rise and Shine je platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Cílem akce je otevřít dveře mladým nadějným lidem k sebepoznání a větší efektivitě. Letos na konferenci vystoupí kromě Tomáše Vodenky například jeden z předních českých lektorů Ivo Toman, Ředitelka Nadace O2 Anna Kačabová nebo moderátor a producent pořadu ONE MAN SHOW Kazma.

Společnost INVENTI působí na trhu teprve 6 let, přesto už má dnes více než 130 zaměstnanců. Původně malá značka se postupem let stala vyhledávanou firmou v oblasti vývoje softwaru a testování. Má za sebou velké projekty, například pro T-Mobile, Vodafone, Českou spořitelnu, ČSOB, Komerční banku, Hypoteční banku, HomeCredit a další. Společnost také vyvíjí mobilní aplikace, podporuje startupové projekty a pravidelně pořádá vzdělávací Akademie. Dvakrát po sobě se firma dostala do žebříčku 50 nejrychleji rostoucích technologických firem v Evropě (Deloitte Technology Fast 50). Více informací o aktivitách společnosti se dozvíte na webu www.inventi.cz.

O INVENTI:

Společnost INVENTI působí na trhu 6 let, přesto má dnes více než 130 zaměstnanců. Původně malá značka se postupem let stala vyhledávanou firmou v oblasti vývoje softwaru a testování. Má za sebou velké projekty, například pro T-Mobile, Vodafone, Českou spořitelnu, ČSOB, Komerční banku, Hypoteční banku, HomeCredit a další. Společnost také vyvíjí mobilní aplikace, podporuje startupové projekty a pravidelně pořádá vzdělávací Akademie. Více informací o aktivitách společnosti se dozvíte na webu www.inventi.cz.