Air Datart opět rozdává zpáteční letenky. Pro dva a za více než 5 mil. Kč

K chytrému telefonu Samsung z řady Galaxy A, S nebo Note získá nyní každý zákazník Datartu dvě zpáteční letenky do některé ze 14 nejkrásnějších evropských metropolí zdarma. Akce Air Datart platí na zboží zakoupené do konce prosince 2017 ve všech prodejnách Datart a na e-shopu www.datart.cz.

„Protože měla jarní kampaň Air Datart velký úspěch, rozhodli jsme se ji zopakovat. Teď během předvánočního období očekáváme ještě větší zájem zákazníků, protože nákupem jednoho smartphonu vlastně získají dárky dva. A zároveň udělají radost i sobě, protože poletí na prodloužený víkend nebo na dovolenou s obdarovaným,“ konstatuje Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu, a dodává: „Na jaře v rámci kampaně letěly s Air Datart více než dvě třetiny zákazníků. Tentokrát jsme ještě zjednodušili pravidla a dáváme letenky dvě. Celkem rozdáváme letenky za více než 5 milionů korun.“

Oproti jarní kampani se podmínky značně zjednodušily. Zákazníci mohou zaregistrovat svou účtenku na www.airdatart.com mezi 15. a 24. dnem od data nákupu a na tomto odkazu si také vyberou tři preferované destinace, tři preferované termíny cesty a letiště, odkud chtějí letět. Na seznamu destinací je například Řím, Barcelona, Amsterdam, Stockholm nebo Kodaň a všechny lety musí být realizovány do 31. 8. 2018. Zákazníci potom e-mailem dostanou nabídku letu – tedy kombinaci jedné destinace a jednoho termínu. Do 48 hodin musejí poslat potvrzení, aby termín neblokovali dalším zájemcům.

Více informací o akci naleznete také na www.airdatart.com.