Total War: ARENA tento víkend pro všechny

3. listopadu, 2017 — Creative Assembly a Wargaming Alliance s radostí oznamují, že začíná první otevřený beta víkend ve hře Total War: Arena. Všichni ti, kteří nebyli součástí uzavřené bety a chystanou novinku si ještě nevyzkoušeli, mají nyní jedinečnou šanci.

Stačí mít účet Wargaming.net a svět masivních historických bitev se otevře k prozkoumání. Total War: Arena otevřená beta začíná dnes v 15.00 hodin a skončí v 7.00 ráno 6. listopadu.

Otevřené víkendové hraní umožní přístup do světa free-to-play strategické bojové hry Total War: Arena a nabídne k hraní nejnovější update. Vybrat si lze hned mezi třemi historickými národy a jako vojevůdce tak můžete bojovat za Římany, Řeky a Barbary a s protivníky se utkat na historických bojištích. Hra současně obsahuje patch 2.2, který přidal do hry postavu římského diktátora Sully.

„Jsme nadšeni, že můžeme hráčům přinést Total War: Arenu v otevřené betě. Je to fantastická příležitost pro nové i starší hráče, aby si vyzkoušeli všechny novinky. Těšíme se také na jejich reakce, abychom hru společně udělali ještě lepčí,“ říká šéfproducent hry ve Wargaming Alliance Sergej Laptenok.

Zde jsou linky ke stažení:

https://totalwararena.net/en/download/ (EU)

Více informací pak najdete na

https://totalwararena.net/cs/