Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35 druhé generace na našem trhu

Nová generace sluchátek Bose QuietComfort 35 s vynikajícím aktivním potlačením okolních ruchů a oceňovanou kvalitou zvuku, přichází nyní na náš trh. Novinkou je vestavěné tlačítko pro ovládání úrovně potlačení okolí nebo přivolání služeb asistenta Google.  

Praha, 21. listopadu 2017 – Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, představuje na našem trhu novou generaci sluchátek Bose QuietComfort 35, která jsou proslulá svým zvukem a propracovanou technologií potlačení okolí. Sluchátka označená jako QuietComfort 35 II nabízí nově praktickou možnost upravit úroveň odrušení zvuků z okolí či přivolat a plnohodnotně využít službu Google Assistant bez nutnosti vyndávání telefonu z kapsy. Obě funkce jsou aktivovány prostřednictvím stisku nového akčního tlačítka vestavěného na levé mušli. Standardně přednastavená je první možnost, kterou uživatelé využijí ve chvíli, kdy potřebují slyšet zvuky kolem sebe. Opětovným stiskem akčního tlačítka je upravována funkce eliminace okolí ve třech krocích – zapnuto, poloviční účinnost, vypnuto.

Komunikace s Google asistentem není v našem regionu prozatím dostupná, nicméně uživatelé, kteří si do telefonu aplikaci Google Assistant dokáží nainstalovat, mohou funkci nového akčního tlačítka na sluchátkách QuietComfort 35 II pomocí aplikace Bose Connect přenastavit na vyvolání asistenta a poté ovládat hlasem přehrávání hudby, přijímat textové zprávy, diktovat odpovědi a mnoho dalšího. Tyto nové možnosti potěší aktuálně anglicky mluvící uživatele.

QuietComfort 35 II jsou uzavřená sluchátka s vynikajícím zvukem, precizním zpracováním, pohodlnými mušlemi a vestavěným mikrofonem, která nabízí v aktivním módu nejvyšší možnou míru odhlučnění a pohodlí i při celodenním nošení. Vestavěný ekvalizér upravuje průběžně reprodukcí jednotlivým žánrům a dobíjecí Li-On baterie zajišťuje nepřetržitý provoz až po dobu dvaceti hodin.

Připojte je k telefonu a notebooku současně

Pro využití dalších možností je k dispozici volně dostupná aplikace s názvem Bose Connect. Ta ve spojení s funkcí NFC usnadňuje a urychluje proces párování pouhým přiblížením sluchátek k telefonu. V aplikaci můžete také nastavit čas, po kterém se při nepoužívání sluchátka vypnou, a tak šetřit jejich baterii. Praktickou možností je spárování se dvěma zařízeními najednou. Tuto vlastnost využijete například ve chvíli, kdy budete sledovat videa na tabletu nebo počítači a zároveň vám zazvoní telefon. Bose QuietComfort 35 II dokáží komunikovat současně s oběma přístroji.

Sluchátka Bose Quiet Comfort 35 II jsou nyní již na našem trhu k dostání prostřednictvím výhradního distributora, společnosti BaSys. Na výběr jsou v černém a stříbrném provedení a jejich doporučená koncová cena je stanovena na 9 990 Kč, což odpovídá ceně první generace.

Videa s představením sluchátek QuietComfort 35 II najdete na YouTube zde:
https://www.youtube.com/watch?v=tpR1YLJ7r5Y&index=7&list=PLwaHP1YpM44vVcX67o80JjEyAVKnJ4eOH

https://www.youtube.com/watch?v=z_ijbNjcmeo&list=PLwaHP1YpM44vVcX67o80JjEyAVKnJ4eOH&index=2

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.