EY hledá inovativní start-upy do programu Accelerating Entrepreneurs. Přihlásit se mohou do 18. prosince

Praha, 5. prosince 2017 – Společnost EY hledá inovativní a progresivní podnikatele, kteří jsou připraveni posunout svůj byznys o krok dál. Třicet vybraných start-upů z celého světa se v dubnu 2018 zúčastní dvou světově uznávaných událostí pořádaných v Amsterdamu – unikátního programu Accelerating Entrepreneurs a přední světové konference v oblasti digitálních technologií Inovation Realized. Přihlášky je možné podávat do 18. prosince 2017.

Globální poradenská společnost EY vzdává již 30 let hold úspěšným podnikatelům z celého světa díky prestižní světové soutěži EY Podnikatel roku. Programem Accelerating Entrepreneurs na tuto tradici EY navazuje a pomáhá rychle se rozvíjejícím start-upům na cestě k růstu prostřednictvím individuálních odborných konzultací a možnosti osobních setkání s ostatními úspěšnými podnikateli a zkušenými lídry velkých korporací. Díky programu získávají účastníci cenné informace, jak posunout své podnikání na další úroveň a stát se globálními lídry zítřka.

Kampaň programu Accelerating Entrepreneurs pro rok 2018 se zaměřuje na možnosti, které může start-upům přinést spolupráce s korporacemi. 22. dubna 2018 se vybraní podnikatelé zúčastní série přednášek světových speakerů, školení a workshopů. Ve dnech 23. a 24. dubna se účastníci budou společně s řediteli informačních technologií (CIO) z G360 podílet na hledání inovativních řešení aktuálních otázek společnosti v rámci konference Innovation Realized.

Mezi start-upy a velkými korporacemi je dnes zbytečně velká propast. Globální firmy hledají čerstvé talenty, které se na problémy dívají jinak, a naopak mladí podnikatelé potřebují finanční sílu a zkušenosti velkých korporací. Programem Accelerating Entrepreneurs dává EY start-upům jedinečnou příležitost setkat se s představiteli globálních korporací, kteří hledají partnery pro spolupráci při řešení komplexních problémů, a zároveň se stát součástí jednoho z nejvlivnějších a největších podnikatelských ekosystémů světa,“ říká Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy.

Vybraní podnikatelé účastí v programu získají:

 • Plně hrazenou účast (zpáteční letenka, 3 noci ubytování, strava) v programu Accelerating Entrepreneurs a na konferenci Innovation Realized. Oba programy se uskuteční ve dnech 21. – 24. dubna 2018 v Amsterdamu.
 • Odborné poradenství a mentoring v oblasti růstu společnosti od EY profesionálů, globálních podnikatelů a byznys lídrů.
 • Přístup do EY Growth Navigator™, interaktivního programu, který podnikatelům pomůže vyhodnotit schopnost jejich společností dodržovat růstové plány.
 • Přístup do jednoho z nejsilnějších a nejvlivnějších podnikatelských ekosystémů světa.
 • Příležitost k osobnímu setkání a navázání kontaktů s nejzajímavějšími podnikateli Evropy, Spojených států a Asie.
 • Zviditelnění společnosti na relevantních akcích, v publikacích a na sociálních sítích EY.

Kritéria účasti a výběr uchazečů

Cílem programu je oslovit zejména mladé lidi, kteří uvažují inovativně a mají potenciál transformovat a bořit zažitá pravidla trhu. Zájemci musí splňovat následující kritéria:

 • Být zakladatel a/nebo výkonný ředitel soukromé společnosti, primárně odpovědný za její dosavadní hospodářské výsledky.
 • Poskytovat technologicky vyspělý a inovativní produkt nebo službu, resp. uplatňovat obchodní model s průkazným hospodářským či společenským přínosem (mj. umělá inteligence, rozšířená realita, virtuální realita, zákaznické rozhraní, analytika, robotika a internet věcí).
 • Být představitel rychle rostoucí firmy, jejíž úspěšný rozvoj lze doložit prostřednictvím jednoho, resp. kombinací několika z následujících faktorů: růst výnosů, důkaz o zdrojích financování, distribuční kanály pro přístup k trhu, široká zákaznická základna nebo tržní profil (např. propagace).
 • Mít ambice proniknout na mezinárodní trhy jako součást prorůstových plánů.
 • Mít sídlo společnosti v regionu EMEIA (Evropa, Blízký východ, Indie a Afrika).

Více o programu na www.ey.com/aep

Přihlášku naleznete zde

O EY

EY je předním celosvětovým poskytovatelem odborných poradenských služeb v oblasti auditu, daní, transakčního
a podnikového poradenství. Znalost problematiky a kvalita služeb, které poskytujeme, přispívají k posilování důvěry
v kapitálové trhy i v ekonomiky celého světa. Výjimečný lidský a odborný potenciál nám umožňuje hrát významnou roli při vytváření lepšího prostředí pro naše zaměstnance, klienty i pro širší společnost.

Název EY zahrnuje celosvětovou organizaci a může zahrnovat jednu či více členských firem Ernst & Young Global Limited, z nichž každá je samostatnou právnickou osobou. Ernst & Young Global Limited, britská společnost s ručením omezeným garancí, služby klientům neposkytuje. Pro podrobnější informace o naší organizaci navštivte prosím naše webové stránky www.ey.cz

EY Česká republika

Twitter
Facebook
LinkedIn
YouTube
Instagram

 

Označeno tagem