Redakce iDNES.cz opět vyhlásila charitativní Vánoční sbírku

Už podvanácté redakce iDNES.cz spolupracuje s Nadací AGROFERT a Kontem Bariéry na tradiční Vánoční sbírce na pomoc nemocným nebo jinak handicapovaným dětem. Tentokrát mohou čtenáři pomoci čtrnáctiletému houževnatému sportovci Péťovi.

Péťa se narodil s vrozenou vadou všech čtyřech končetin a ještě jako batole musel podstoupit několik operací. Na rukou a na levé noze má méně prstů a pravá noha je nedovyvinutá. Musí proto nosit protézu. Ta současná, s mechanickým kolenním kloubem, ale talentovanému sportovci bohužel moc pohybu neumožňuje.  

Bionická protéza by Péťovi, který si navzdory anebo právě kvůli svému handicapu zamiloval plavání dokonce na závodní úrovni, dodala pocit větší jistoty a soběstačnosti. Mohl by lépe chodit a věnovat se více sportovním aktivitám, jak by si přál. Náklady na pořízení bionické protézy v řádu statisíců korun jsou ovšem pro čtyřčlennou rodinu finančně neúnosné, proto se Péťovi rodiče rozhodli požádat o pomoc. 

Prostřednictvím Konta Bariéry byl zřízen transparentní účet, kam mohou čtenáři finančně přispět.

Celý Péťův příběh naleznete zde:  https://ona.idnes.cz/vanocni-sbirka-bionicka-proteza-petr-fryba-f2u-/spolecnost.aspx?c=A171211_113614_spolecnost_kace


O MEDIÁLNÍ SKUPINĚ MAFRA

Multimediální skupina MAFRA patří k nejsilnějším mediálním společnostem v České republice. Je zastoupena všemi mediatypy – printem, onlinem, TV a rozhlasem. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2. Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii. Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net, magazín o běhání RunGo.cz a realitní web reality.idnes.cz. Do skupiny dále patří  zábavný videoportál Playtvák.cz, hudební stanice Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ, největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka, unikátní projekt Dárkomat, který nabízí dárkové karty atraktivních a oblíbených značek a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě. Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společnostmi ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing a Ledmultimedia. MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku. Na Slovensku je portfolio skupiny zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů. Nedílnou součástí mediální skupiny MAFRA jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.

 

Reklamy