Na Letišti Václava Havla Praha dnes slavnostně otevřela společnost AmRest novou restauraci KFC

Letiště Praha má od dnešního dne nového provozovatele služeb rychlého občerstvení. Stala se jím restaurace KFC, která byla slavnostně otevřena v prostorách spojovacího objektu mezi Terminálem 1 a 2. Otevřeno bude mít denně a zákazníkům nabídne své tradiční produkty. Prostor na Letišti Václava Havla Praha získala do pronájmu v transparentním výběrovém řízení společnost AmRest, která v České republice otevřela již 85. restauraci KFC.

Příchod tak silného partnera, jakým značka KFC bezesporu je, znamená pro Letiště Praha záruku kvality služeb odpovídající standardům světových letišť. Populární koncept globálně úspěšných restaurací podpoří rozmanitost nabídky rychlého občerstvení, které cestující ve veřejných částech letiště často vyhledávají. Věříme, že sortiment nové restaurace i umístění mezi terminály přispěje k její celkové oblíbenosti,“ říká Jiří Petržilka, člen představenstva pro neletecký obchod a komerční aktivity Letiště Praha, a dodává: „Přítomnost KFC na letišti navíc přispěje k našim dlouhodobým snahám nabízet cestujícím co nejširší nabídku kvalitního občerstvení v různých cenových relacích, ze které si vybere skutečně každý.

Restaurace KFC bude na Letišti Václava Havla Praha otevřena denně, včetně státních svátků od 6:30 do 22:30 hodin. Spojovacím objektem mezi terminály projdou denně desítky tisíc lidí. Ti mohou být potenciálními zákazníky nově otevřené restaurace a bude jim k dispozici personál hovořící anglicky, německy a rusky. Díky pobočce na letišti vznikne okolo 50 nových pracovních míst.

„Máme velkou radost, že naše 85. restaurace je součástí dynamického růstu značky na českém trhu a jsme hrdí, že byla dnes otevřena právě na pražském letišti. Věříme, že nová restaurace KFC potěší všechny cestující a zaměstnance letiště, kteří naši pobočku navštíví,“ dodává Libor Hubík, KFC Prezident pro ČR a Rakousko.

KFC se stane dalším z řady cenově dostupnějších restauračních zařízení ve veřejných prostorách obou letištních terminálů největšího českého letiště, kterým během letošního roku prošlo doposud více než 14,5 milionů cestujících. Restaurace nabídne rovněž zkušenosti celosvětově úspěšné a oblíbené značky, což byl jeden z faktorů, který rozhodl o vstupu KFC na Letiště Praha.

 

Reklamy