Snadné propojení Gmailu s e-mailovým klientem eM Client

PRAHA – 18. prosince 2017 – Ryze český e-mailový klient, který je dostupný na trhu více než 10 let, nabízí řadu výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří jeho kompatibilita s technologiemi IMAP/POP3, CalDav, CardDav, XMPP, MS Exchange, Office 365, iCloud, IceWarp, Kerio, ale samozřejmě také s Google Apps. Právě službu Gmail od Google, kterou dnes využívá více než 1 miliarda uživatelů po celém světě, umí eM Client obzvláště dobře synchronizovat a integrovat do svého prostředí.

Primárním důvodem silného propojení s Gmailem je fakt, že kromě výše zmíněného IMAPu a jeho rozšíření, eM Client zvládá práci také se specifickými Google protokoly GData, což umožňuje mnohem efektivnější práci se štítky (tagy) nebo s archivací elektronické pošty. Díky takto „hluboké“ integraci Gmailu má eM Client mezi svými konkurenty výsadní postavení.

eM Client kromě synchronizace více e-mailových účtů od různých poskytovatelů nabízí také řadu pokročilých funkcí pro snadné plánování a organizování pracovní a soukromé agendy. Plně totiž podporuje i synchronizaci kalendáře, úkolů a kontaktů na Gmailu, a to nikoli přes Googlem nepříliš podporované protokoly CalDAV a CardDAV, ale přímo přes nativní Google technologie. Tím je zaručena dostupnost všech funkcí, které Gmail nabízí svým uživatelům ve svém webovém rozhraní a mezi něž patří například Globální adresář (Global Access List), nastavení automatického odesílání zpráv „Mimo kancelář“, distribuce pozvánek na události, zjištění zbývající kvóty, Google Talk/Hangouts chat a mnoho dalšího. Dále samozřejmě podporuje nejnovější možnosti autentizace, včetně vícefaktorové.

Český eM Client představuje praktické řešení pro jednotlivce i firmy, které hledají jednoduchý nástroj pro správu elektronické pošty od různých poskytovatelů, plánování úkolů, schůzek a správu kontaktů „pod jednou střechou“. E-mailového klienta si mohou zájemci nezávazně vyzkoušet zdarma v 30denní zkušební verzi.

Více informací o produktu naleznete na webových stránkách www.emclient.com.

Screenshoty desktopového e-mailového klienta eM Client jsou k dispozici zde: https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/albums/72157685396048795

O společnosti eM Client

eM Client (www.emclient.com) byl založen v roce 2006 s jasným cílem: vývoj moderního emailového klienta, který bude vždy kompatibilní s nejnovějšími technologiemi a bude podporovat všechny významné emailové poskytovatele, to vše v pohodlí desktopové aplikace. eM Client v sobě kombinuje širokou funkcionalitu s moderním a intuitivním rozhraním. Jeho kvality, včetně profesionální podpory, oceňuje více než 1 500 000 uživatelů a 50 000 společností po celém světě.