Pro lepší zabezpečení firemních iPhonů a iPadů. Cisco vydalo aplikaci Security Connector pro Apple iOS

Praha 19. prosince 2017 – Společnost Cisco oznámila vydání aplikace Cisco Security Connector, která je speciálně určena pro zařízení Apple s operačním systémem iOS. Jedná se o první aplikaci, která nabízí podnikům vyšší úroveň viditelnosti a kontroly nad chováním těchto zařízení v síti, čímž zefektivňuje jejich zabezpečení. Aplikace Cisco Security Connector je nyní dostupná v online obchodě App Store.

Organizace stále častěji podporují práci na dálku a mobilitu zaměstnanců a již více než 70 % organizací nabízí svým pracovníkům firemní chytré telefony či tablety. Aby organizace dokázaly minimalizovat rizika a splnit všechna právní nařízení, potřebují vědět, co se děje s jejich firemními daty na podnikových zařízeních. Společnost Cisco proto vyvinula aplikaci Cisco Security Connector na platformě iOS 11. Ta nabízí organizacím viditelnost síťového chování jednotlivých zařízení. Aplikace kombinuje funkce bezpečnostních nástrojů Cisco Umbrella a Cisco Clarify. Nasazena může být na zařízení s iOS, která využívají řešení pro vzdálenou správu mobilních zařízení jako je například Cisco Meraki Systems Manager.

Zákazníci, kteří vyzkoušeli zkušební verzi aplikace Cisco Security Connector oceňují především:

    • Viditelnost: Ta pomáhá zajistit plnění compliance mobilních uživatelů během vyšetřování incidentů, a to díky rychlé identifikaci příčiny napadených zařízení a odhalení možného rizika.
    • Kontrolu: Uživatelé iPhonů či iPadů jsou chráněni před připojováním se na infikované internetové stránky, ať už se připojují přes podnikovou síť, veřejnou Wi-Fi či přes mobilní data.

 

  • Nulový dopad na uživatelskou obsluhu zařízení

 

Aplikaci Cisco Security Connector naleznete ke stažení zde.

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým technologickým lídrem, který již od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Naši zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a již dnes využívat digitální příležitosti zítřka. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.