Velké výprodeje v Datartu startují hned o prvním vánočním svátku

Vánoční výprodeje v Datartu letos vypuknou již v pondělí 25. prosince. Pokryjí celý sortiment elektra a příslušenství a průměrná sleva bude více než 35 %, u příslušenství pak až 80 %. Slevy Datart počítá ze skutečných cen v předvánočním období.

„Povánoční výprodeje budeme letos startovat dříve než v letech předchozích, a to hned 25. prosince o prvním svátku vánočním. V lednu pak ještě spustíme druhou vlnu výprodejů, kam budeme průběžně doplňovat další výrobky, takže se určitě vyplatí sledovat i ji. Zákazníci, kteří najdou pod stromečkem dárkovou kartu Datart, ji mohou v rámci výprodejů velmi dobře zhodnotit,“ říká Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu.

„Vánoční výprodeje jsou u nás již tradičně velmi oblíbené. Tento rok očekáváme zejména obrovské výprodeje TV, dále pak mobilních telefonů, laptopů, nositelné elektroniky a herních konzolí, v druhé vlně k nim ještě přibydou produkty péče o tělo,“ doplňuje Iva Pavlousková. Cílem výprodejů je vyprázdnit sklady a uvolnit tak místo pro nákup nového zboží na další sezónu.

O společnosti DATART INTERNATIONAL, a.s.
Datart je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působí již od roku 1990. V současné době má 52 kamenných prodejen, 6 Datart kuchyňských studií a 2 e-shopy. Společnost zaměstnává 1 200 pracovníků a disponuje vlastním distribučním centrem. Ve finančním roce 2016/2017 provozní výsledky hospodaření dosáhly 43, 4 miliónů Kč a čistý obrat přes 5,8 miliard Kč.  V tomto roce Datart pokračuje v expanzi, modernizuje jednak stávající a zároveň otevírá nové prodejny.