World of Warships Blitz nastartují 18. ledna

Wargaming Mobile může s potěšením oznámit, že již 18. ledna se objeví na scéně nova mobilní válečná hra World of Warships Blitz. Pokud máte pocit, že jde o povědomý název, pak vězte, že jde mobilní klon slavné PC hry. Novinka bude k dispozici na Apple App Store a na Google Play Store a zahrají si jí majitelé telefonů i tabletů. Na fanoušky lodí tak čekají epické námořní bitvy zabalené do parádní akční online střílečky.

Novinka vznikla ve spolupráci se studiem KingNet a hned na začátku nabídne devadesátku bitevních lodí z Japonska, USA, Německa a Sovětského svazu. Na hráče budou čekat čtyři rozdílné kategorie, jako jsou křižníky, těžké bitevní lodě, torpédoborce a taktické letadlové lodě. Kapitáni se pak vydají do lítých bitev na moři v multiplayeru 7 vs. 7 hráčů, kde budou budou uzavírat nová spojenectví, odemykat nové lodě a také se vydají na zajímavé single player mise.

„World of Warships Blitz je typickou neformální a příležitostnou hrou, kterou není těžké se naučit. Zároveň však WoWS Blitz vybízí k soutěživosti,“ vysvětluje Thaine Lyman, šéf stříleček na Wargaming Mobile. „Rychlé bitvy, jednoduché ovládání a skvělá soupiska lodí, které jsou od prvních okamžiků ve hře. Jsme rádi, že můžeme v portofoliu Wargaming Mobile her přivítat World of Warships Blitz.“

Novinka plně podporuje a využívá ID Wargaming.net. To znamená, že hráči mohou pod svým účtem hrát na více platformách a zařízeních. Hráči s Androidem i iOS navíc mohou hrát a sdílet svět společně.

headquarters in Nicosia, Cyprus, it has six studios in Helsinki, Copenhagen, Berlin, Moscow, Minsk, and St. Petersburg.

Wargaming Mobile’s mission is to bring new and innovative, quality gaming experiences to mobile devices that millions of players can enjoy. Currently, Wargaming Mobile’s portfolio includes Gods & Glory, World of Tanks Blitz, and the upcoming World of Warships Blitz.

 

 

Reklamy