Agentura PLAYzone oznamuje, že se stává mediálním zástupcem společnosti AVerMedia

 

Agentura PLAYzone od nynějška na českém a slovenském trhu mediálně zastupuje společnost AVerMedia, předního výrobce streamovací a digitální audio techniky.

 

Brno, ČR – 5. ledna 2018 – AVerMedia uvádí na český a slovenský trh nové modely streamovací techniky a audio techniky, zaměřené především na hráče a náročné uživatele, kteří vědí, co od svého zařízení očekávají. V oblasti streamování videa a audia je lídrem a na trh nově přináší produkty ve škále od streamovacích zařízení pro spotřebitele, až po profesionální nahrávací a streamovací řešení pro firemní trhy. Na své si tak tedy přijde opravdu každý.

“Hráči mají velmi specifické potřeby, když přijde na ozvučení,” říká Betina Huang, marketingová asistentka manažera AVerMedia Technologies, Inc. “Studovali jsme zpětnou vazbu uživatelů z hlediska preferencí audia pro hraní her a konečně jsme dodali na trh produkty, se kterými jsme rozlouskli oříšek poptávky.”

„Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť spoluprácu s lídrom v oblasti gamingovej streamovacej techniky – spoločnosťou AVerMedia. Pojem AVerMedia je v Česku a na Slovensku veľmi dobre známy a veríme, že vďaka našim možnostiam v oblasti gamingu bude popularita značky AVerMedia naďalej rásť,” vyjadřuje se Account director společnosti PLAYzone – Michal Nagy.

Zaujaly vás produkty AVerMedia? V případě zájmu o zapůjčení streamovací video či audio techniky, ať už ze strany médií či hráčů, prosím kontaktujte společnost PLAYzone na níže uvedeném kontaktu.

O AVerMedia Technologies

AVerMedia Technologies, Inc. se primárně zaměřuje především na rozvoj zážitků, zkušeností a zábavy ve světe komunikace a her, skrze streamovací techniku. Tato společnost také dbá na dodržování postupů v oblasti výroby, zaměřené na ekologické produkty. Tím se společnost AVerMedia také významně podílí na povinnostech, které má jakožto výrobce vůči komunitě a společnosti jako takové. AVerMedia je také partnerem ODM v oblasti vývoje technologií pro integrované aplikace její společnosti.

Více informací naleznete na www.avermedia.com/gaming

        1. O PLAYzone Agency

Agentura PLAYzone se zaměřuje na pořádání herních eventů, online marketing v herní komunitě, profesionální živé přenosy z herních i neherních akcí a také každoroční pořádaní Mistrovství České republiky v počítačových hrách, které je považováno za vrcholnou esportovou akci. Velkou aktivitou je také portál PLAYzone.cz, jenž je nejnavštěvovanějším herním portálem na českém internetu a jehož náplní je každodenní pořádání turnajů, zpravodajství z domácího i zahraničního světa progamingu, společně s celou řadou komunitních aktivit.

Více informací naleznete na

www.playzone.agency