Půjčte si na Valentýna pořádné auto a vyrazte za hranice všedních dnů

Praha 5. ledna 2018 – Blíží se Valentýn a s ním i přemýšlení nad tím, jak potěšit svou milovanou osobu.  Buďte originální a vyrazte na romantický výlet autem, které vaší polovičce vyrazí dech!  V mobilní aplikaci HoppyGo máte na výběr ze 400 aut pro všechny příležitosti. Od roztomilého Brouka Huga až po divoký osmiválec Chevrolet Camaro, nad kterým srdce všech můžu určitě zaplesá. Půjčit si auto přes HoppyGo je rychlé, bezpečné, a navíc si ho půjčujete od skutečných lidí, kteří ho zrovna nepoužívají. Lásku s partnerem jste zvyklí si projevovat, dejte ji najevo nyní i přírodě! Pokud auto tak často nevyužijte, není důvod si ho kupovat. Půjčte si ho přes HoppyGo a vyrazte na výlet – máme pro vás tipy na 4 výlety 4 různými auty.

Zasněžená vyhlídka Máj a Brouk Hugo

Nemusíte jezdit daleko. Kousek za Prahou se nachází romantická vyhlídka Máj, kterou by si neměl nechat nikdo ujít. Udělejte si do termosky čaj, půjčte si roztomilého Brouka Huga a vydejte se asi 40 km na jih od Prahy, kde na vás čeká jeden z nejznámějších českých meandrů. V létě bývá vyhlídka v obležení turistů, ale teď si tady vychutnáte ticho a soukromí. Stylový Volkswagen Beetle patří v aplikaci HoppyGo k nejoblíbenějším autům. Přijde vás na 538 Kč na den a v ceně máte již zahrnuto kompletní pojištění.

Sacher, schnitzel a Volkswagen Passat

Jestli se řadíte mezi gurmány a největší radost vám udělá nějaká ta dobrota, pak si přes HoppyGo půjčte Volkswagen Passat a vyrazte do Vídně! Po necelých 4 hodinách cesty se ocitnete na místě, kde si už císařovna Sissi vychutnávala tolik oblíbený Sacherův dort. Dnes na něj narazíte snad v každé kavárně a žádná návštěva Vídně se bez něj nemůže obejít. Doplnit ho můžete ještě tradiční vídeňskou kávou – tedy kávou s pořádnou čepicí šlehačky. A až vám po prohlídce města vyhládne, do restaurace půjdete večeřet na jistotu. Tenoučký telecí řízek, většinou podávaný s bramborem a brusinkami, je dokonce chráněný zákonem, takže se nemusíte bát, že byste pod názvem Wiener Schnitzel dostali cokoliv jiného. A jako správní labužníci cestou jistě oceníte všechny doplňkové funkce Volkswagenu Passat, které klasickou dopravu posunují o třídu výš. Stačí si stáhnout aplikaci HoppyGo a od 1 400 Kč na den může být Volkswagen Passat s vyhřívanými sedačkami, které vás v průběhu cesty i namasírují, váš. V ceně jsou také asistenční služby a pojištění do zahraniční.

Superbem na zámek

Dopřejte si alespoň na chvíli život jako v pohádce. Asi hodinku od Prahy stojí v Ratměřicích zámek citlivě zrekonstruovaný na 4* hotel. Tělo a mysl si zhýčkáte v moderní vířivce s bublinkovou lázní a ve finské a klasické sauně. Kompletní relaxaci doplňují i masáže, které provádějí zkušení profesionálové. Aby vám pocit uvolnění vydržel co nejdéle, půjčte si na cestu Škodu Superb, ve které se vám pojede jako v bavlnce. Kromě pohodlí limuzíny jistě oceníte velikost zavazadlového prostoru, kam se vám vejde více věcí, než které budete potřebovat.  Půjčte si Superb přes HoppyGo už od 1 290 Kč na den.

Divokým Camarem až na konec světa

Poslední tip je pro opravdové fajnšmekry – nadupané auto ve společnosti luxusní chatky na zamrzlé vodní hladině. Pokud chcete zažít něco opravdu speciálního a pořádně se rozšoupnout, najděte si v aplikaci HoppyGo Chevrolet Camaro a vydejte se do malé vesničky u Třeboně. Romantické chvilky ve dvou umocní, až se budete probouzet s pohledem na zasněženou okolní krajinu. V bezprostřední blízkosti chatky je také citlivě postaveno wellness, kde se ohřejete v prostorách finské sauny nebo se při západu slunce naložíte do vyhřívaného koupacího sudu. Oranžového hřebce s osmi válci pod kapotou si můžete půjčit od 5 200 Kč na den.  

***

HoppyGo spojuje lidi, kteří potřebují auto, s těmi, kteří ho mohou půjčit. Staví na osobním kontaktu, vzájemné důvěře a přátelských vztazích mezi uživateli aplikace. HoppyGo jsme vytvořili s cílem změnit to, jak lidé přemýšlí o autech. Chceme je naučit, aby se při jejich využívání chovali ekologičtěji a ekonomicky racionálně. HoppyGo má přispět ke snížení množství aut ve městech. Díky aplikaci si lidé, kteří se po městech potřebují pohybovat, mohou půjčit vozy, které už v ulicích parkují. HoppyGo vytvořila společnost CreativeDock pro ŠKODA AUTO DigiLab na začátku roku 2017. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS.