Samsung spouští předobjednávky na Galaxy A8

Praha, 12. ledna 2018 – Samsung Electronics od 12. ledna spouští předobjednávky na svůj nejnovější telefon Galaxy A8. Zájemci, kteří si novinku předobjednají v období od 12. do 18. ledna 2018, získají jako dárek brýle na virtuální realitu Samsung Gear VR. Nabídka platí u vybraných prodejců do vyprodání zásob. Objednaná zařízení budou distribuována svým novým majitelům od 19. ledna. Doporučená maloobchodní cena telefonu Samsung Galaxy A8 je 12 999 Kč a je k dispozici ve třech barvách – černé, zlaté a šedé (Orchid Gray).

Samsung Galaxy A8 je vybavený 16Mpx a 8Mpx duálním předním fotoaparátem se světelností F/1,9 a 16Mpx zadním fotoaparátem se světelností f/1,7 které umožňují pořizovat jasná a ostrá selfie. Duální čelní fotoaparát sestává ze dvou samostatných fotoaparátů, mezi kterými můžete přepínat, a vybírat si tak selfie, které chcete: od detailních záběrů s rozostřeným pozadím až po portrétové záběry s jasným a ostrým pozadím. Díky pokročilé funkci Live Focus můžete snadno měnit efekt rozostření před vyfocením snímku a po něm, a vytvářet tak vysoce kvalitní záběry. Model Galaxy A8 navíc nabízí 2 plnohodnotné sloty pro SIM a jeden pro kartu typu microSD. Úložnou kapacitu telefonu je tak možné rozšířit až o 256 GB.   

Novinka zároveň disponuje velkým Infinity displejem a okouzlujícím ergonomickým designem, který vychází z osvědčeného a tradičního designu vlajkových přístrojů Samsung. Díky funkci Always on Display, odolnosti vůči vodě a prachu certifikace IP68, podpoře SD karet či podpoře brýlí pro virtuální realitu je řada Galaxy A ještě stylovější a praktičtější než kdykoliv předtím.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

 

 

Reklamy