Zyxel na prezentaci ShowStoppers v rámci veletrhu CES 2018 představil vysoce výkonná síťová řešení pro soukromé i firemní zákazníky

Řešení Multy X a Nebula ztělesňují snadný provoz, vysoký výkon a spolehlivost v jednom a optimalizují výkon dnešních pokročilých zařízení a aplikací.

Praha, 24. 1. 2018

Společnost Zyxel Communications prezentovala v hotelu Wynn v Las Vegas u příležitosti letošního veletrhu CES 2018 nový třípásmový WiFi systém Multy X AC3000 a komerční cloudové řešení Nebula.

Třípásmový WiFi systém Multy X AC3000 poskytuje rychlé a spolehlivé pokrytí celých domácností sítí WiFi, která umožňuje naplno využít výkon nejmodernějších zařízení a aplikací připojených do sítě. Každé zařízení Multy X dokáže pokrýt až 230 metrů čtverečních, přičemž k pokrytí větších domácností lze vzájemně v konfiguraci mesh propojit až tři zařízení. Systém Multy X k páteřnímu připojení mezi uzly využívá dedikované pásmo 5 GHz, což zajišťuje maximální rychlost dat pro zařízení připojená v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz. Multy X lze snadno a rychle nastavit a řídit pomocí intuitivní aplikace pro chytré telefony a také ovládat hlasem díky službě Amazon Alexa. Technologie mesh umožňuje v celé domácnosti použít jeden a tentýž název WiFi sítě, což uživatelům dává svobodu pohybu mezi jednotlivými uzly v domě.

Řešení Zyxel Nebula pro správu sítí po cloudu organizacím přináší komplexní portfolio podnikových přístupových bodů, switchů a bezpečnostních bran, které lze snadno ovládat ze společného panelu. Nebula zjednodušuje síťovou infrastrukturu a nabízí snadné, intuitivní a škálovatelné řízení sítí všech velikostí. Automatické nastavení hardwaru a centralizované vzdálené řízení usnadňují nasazení a správu systému, takže tyto činnosti zvládnou i organizace, které s IT mají jen omezené zkušenosti. Výkonné přístupové body NebulaFlex organizacím všech velikostí umožňují správu sítí bezplatně přenést na cloud.

„Dramatický rozvoj toho, co dokáží mobilní zařízení, systémy internetu věcí a síťové aplikace, zvyšuje nároky na rychlost, spolehlivost a bezpečnost sítí,“ uvádí Shawn Rogers, manažer rozvoje trhů ve společnosti Zyxel. „S tím, jak se zlepšuje schopnost sítí plnit tyto požadavky na stále větších plochách, stoupá také potřeba zajistit ještě jednodušší nasazení a správu sítí. Jakožto nejlepší řešení ve své třídě naše produkty Multy X a Nebula pro soukromé i firemní zákazníky představují spojení snadného provozu, vysokého výkonu a špičkového pokrytí.

Bližší informace o společnosti Zyxel a jejích produktech pro připojení domácností a organizací najdete na stránkách www.zyxel.com.

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

3 500 partnerů v ČR a SR

100 milionů zařízení propojujících svět

700 000 organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

Působnost na 150 trzích celého světa

Zyxel, Your Networking Ally.

 

Reklamy