Pavel Marek nastupuje jako sales manager pro region střední Evropy ve společnosti Axis

Společnost Axis Communications dnes oznámila, že na pozici sales managera společnosti pro region střední Evropy nastupuje Pavel Marek (34).

„Obchodní oddělení společnosti Axis v subregionu střední Evropy je v dobré formě, ale naše ambice jsou vysoké. Věřím, že silný středoevropský tým spolu s odhodlaným a zkušeným sales managerem dosáhne ještě lepších výsledků,“ komentuje Petr Tošner, obchodní ředitel společnosti Axis Communications pro širší oblast východní Evropy.

Pavel Marek bude pracovat v pražské kanceláři společnosti Axis a přichází sem po více než sedmiletém působení ve společnosti Phillips ČR. Během své předchozí profesní dráhy pracoval rovněž ve společnostech Toyota Tsusho Europe S.A. a Siemens VDO. Vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT se zaměřením na ekonomiku a management.

Pavel Marek je ženatý a má dvě děti, v červnu tohoto roku očekává narození dalšího. Ve volném čase je příznivcem volejbalu a jiných týmových her.

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis nabízí inteligentní bezpečnostní řešení, která vedou k chytřejšímu a lépe chráněnému světu. Axis je největší světový dodavatel na trhu IP kamer a působí jako hybná síla v tomto odvětví tím, že průběžně uvádí inovativní síťové produkty založené na otevřené platformě. S pomocí globální sítě partnerů tak přináší svým zákazníkům vysokou hodnotu.

Axis si zakládá na dlouhodobých vztazích se svými partnery, kterým poskytuje na stávajících i na nových trzích jak průlomové síťové produkty, tak i své znalosti.

                                 

Axis má více než 2.700 vlastních zaměstnanců ve více než 50 zemích na celém světě a spolupracuje s globální sítí více než 90.000 partnerů. Axis je společnost založená v roce 1984 se sídlem ve Švédsku. Je zalistována na burze NASDAQ Stockholm pod značkou AXIS. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce http://www.axis.com.

 

                                

 

Reklamy