10 GB rodinám a výhodné kombinace tarifů s Vodafone Pass a neomezeným pevným internetem

V rodinných tarifech Red+ a tarifech Business Red+ Vodafone od 12. února výrazně zvyšuje datové objemy pro nové i stávající zákazníky, a to až šestinásobně. Tarify navíc zákazníci mohou nově zkombinovat v nabídce Red Home a Red+ Home, která zahrnuje mobilní tarify Red Naplno pro jednotlivce a Red+ pro rodiny či firmy, Vodafone Pass a neomezený pevný internet.

Velmi oblíbený rodinný tarif Red+ a jeho firemní varianta Business Red+ slaví na jaře již 3 roky na trhu. Požadavky zákazníků na velikost objemů dat se každým rokem zvyšují, a proto zákazníkům s těmito tarify zásadně navyšujeme objem dat, a to bez změny ceny nebo smlouvy,“ říká generální ředitel Vodafonu, Petr Dvořák, a dodává: “Zároveň přinášíme možnost pohodlně zkombinovat si všechny služby do jedné a získat tak významnou finanční úsporu.“

Navýšení dat u tarifů Red+ a Business Red+

Původní název tarifu Původní objem dat tarifu Nový název tarifu Nový objem tarifu
Red+  2 GB Red+ 10 GB
Red+10 GB 12 GB Red+20 GB 20 GB
Red+40 GB 42 GB Red+50 GB 50 GB
Business Red+   3 GB Business Red+ 20 GB
Business Red+10 GB 13 GB Business Red+ 20 GB
Business Red+20 GB 23 GB Business Red+30 GB 30 GB
Business Red+40 GB 43 GB Business Red+50 GB 50 GB

Smlouva ani měsíční cena tarifů se nijak nemění a všechny podmínky zůstávají stejné. Navýšení dat je automatické od 12. února 2018 jak pro stávající, tak pro nové zákazníky.

Ceny Kombinované nabídky

Red+ Home 50 GB

Pro rodiny/firmy

Red+ Home 20 GB

Pro rodiny/firmy

Red Home

Pro jednotlivce

Mobilní data 50 GB 20 GB 5 GB
Volání a SMS 4x neomezené volání a SMS 4x neomezené volání a SMS Neomezené volání a SMS
Vodafone Pass Social a Chat Pass Social a Chat Pass Social a Chat Pass
Pevný internet až 20 Mbit/s * až 20 Mbit/s * až 20 Mbit/s *
Měsíční cena 2 499 Kč
místo 3 099 Kč mimo kombinovanou nabídku
1 999 Kč
místo 2 599 Kč mimo kombinovanou nabídku
1 177 Kč
místo 1 375 Kč mimo kombinovanou nabídku

*Pokud by zákazníkům nestačila rychlost 20 Mbps a jejich přípojka to umožní, mohou si rychlost navýšit buď na 50 Mbps za 100 Kč měsíčně, nebo na 100 Mbps za 200 Kč.

Zákazníci mají možnost získat i jiné kombinace. Zadáním poptávky na www.vodafone.cz/red-home nebo na zákaznické lince jim zaměstnanci Vodafonu pomohou najít ideální řešení. Informace na webových stránkách budou pro zákazníky dostupné od 15. února 2018.

Nabídka je ve stejné podobě dostupná také pro firemní zákazníky Vodafonu pod názvem Red Office a Red+ Office.

Vodafone také vylepšil nabídku Pevného internetu o nové varianty. Služba využívá technologie ADSL, VDSL nebo optické připojení. Maximální rychlost připojení závisí na technických možnostech v místě bydliště zákazníka a může dosáhnout až 100 Mbit/s. Zákazníci neplatí žádný aktivační poplatek za zřízení služby.

Díky stávající nabídce Pevného internetu přes LTE je teď neomezený pevný internet od Vodafonu v některé z výše uvedených variant dostupný pro 99 % obyvatel ČR. Dostupnost a možnosti Pevného internetu si mohou zákazníci zjistit na stránkách www.vodafone.cz/pevny-internet, v prodejnách Vodafonu nebo na zákaznické lince.

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V souladu se svými CSR aktivitami se Vodafone začátkem roku 2015 přestěhoval do nové, ekologické centrály ve Stodůlkách. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 170 milionů korun. Za 10 let od svého založení se dostala na přední místa v hodnocení firemních nadací. Patří mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin. Více informaci na www.vodafone.cz

 

Reklamy