Zyxel na veletrhu CES 2018 představil řešení Giga-Next a MeshIQTM pro pokrytí celých domácností

Inteligentní řešení pro domácí sítě umožňují pokrýt celou domácnost kvalitním Wi-Fi signálem

Praha, 13. 2. 2018

Společnost Zyxel Communications na mezinárodním veletrhu Consumer Electronics Show (CES) představila široké portfolio řešení pro širokopásmový přístup, Wi-Fi a domácí sítě nové generace. Klíčovou součástí její expozice budou nová řešení postavená na technologiích XGS-PON, NG-PON2, G.Fast Amendment 3 a 802.11ax.

Řešení Giga-Next od společnosti Zyxel nabízí rychlosti, které překonávají gigabitové širokopásmové připojení přes optické a měděné kabely. Poskytovatelé služeb tak dokáží zajistit výkon pro účely vyžadující velkou šířku pásma, jako např. streamování videí ve 4K, hraní her online a ve virtuální realitě (VR) a aplikace pro rozšířenou realitu (AR).

Technologie, jako např. XGS-PON a platforma G.Fast, dávají poskytovatelům služeb široké možnosti a flexibilitu k tomu, aby pomocí stávajících investic do infrastruktury dokázali zajistit pokročilé služby pro budoucnost.

Společnost Zyxel na veletrhu předvede také portfolio produktů pro domácí sítě, které svým výkonem plní stále náročnější požadavky na používání internetu věcí v domácím prostředí. Její řešení, mezi něž patří Wi-Fi zařízení standardu 802.11ax a 1.4 Gbps MoCA 2.0 Bonding brány a Wi-Fi extendery a Wi-Fi systém Multy Pro.

„Nové možnosti, jako např. streamování videí v rozlišení 4K a aplikace pro rozšířenou a virtuální realitu, kladou na poskytovatele služeb obrovské nároky, protože uživatelé očekávají stále vyšší širokopásmovou rychlost a lepší připojení,“ vysvětluje Martin Bratičák, Head of Channel CEE. „Naše společnost neustále inovuje síťové technologie, aby dokázala splnit budoucí nároky poskytovatelů služeb a jejich zákazníků. Expozicí na veletrhu CES chceme poskytovatelům prezentovat vyvíjená řešení, která jim pomohou rozšířit nabídku služeb, zlepšit spokojenost zákazníků a dosáhnout vyšších tržeb.“

Vedle představení komplexního portfolia širokopásmových řešení Giga-Next pro sítě využívající optické a měděné kabely společnost Zyxel poskytovatele služeb seznámí také s novými produkty Multy Pro a MoCA 2.0 Bonding.

Řešení Multy Pro představuje vysoce výkonný řízený Wi-Fi systém pro poskytovatele služeb. Jedná se o pokročilý integrovaný systém typu mesh, který zahrnuje hardware, software a mobilní aplikaci a poskytovatelům služeb umožňuje nabízet na dálku řízené WiFi řešení. Systém Multy Pro automaticky zajistí pokrytí celé domácnosti sítí Wi-Fi, která si hravě poradí i s vysokými nároky na šířku pásma. Jednoduchá správa pomocí aplikace snižuje počet volání na linky technické podpory a řízení na dálku přispívá k lepším službám zákazníkům a k méně výjezdům techniků. Řešení Multy Pro je k dispozici na několika aktuálně dostupných branách a zákazníkům společnosti Zyxel je nabízeno bezplatně.

Díky řešení Zyxel MoCA 2.0 Bonding jsou poskytovatelé schopni prostřednictvím stávající koaxiální kabeláže zajistit bezpečné gigabitové kabelové i bezdrátové připojení po celé domácnosti uživatelů. Nová produktová řada zahrnující bezdrátovou bránu s gigabitovým Ethernetem, Wi-Fi extender a ethernetový adaptér v celé domácnosti zajistí gigabitovou konektivitu nezbytnou pro prémiové služby a aplikace.

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

3 500 partnerů v ČR a SR

100 milionů zařízení propojujících svět

700 tisíc organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

Působnost na 150 trzích celého světa

Zyxel, Your Networking Ally.

 

Reklamy