PanzerGlass nabízí krycí skla pro ochranu soukromí. Jejich ambasadorkou je Caroline Wozniacká

Dánská společnost PanzerGlass™ rozšířila svou nabídku prémiových krycích skel pro chytré telefony o řadu PanzerGlass™ Privacy obsahující filtr pro ochranu soukromých údajů. Ambasadorkou této řady se stává přední světová tenistka Caroline Wozniacká.

PRAHA 21. 2. 2018 – Dánský výrobce prémiových krycích skel pro chytré telefony PanzerGlass™ přichází s novinkou ve svém portfoliu. Kromě fyzické ochrany displeje telefonu před mechanickým poškozením dokáže také zabezpečit citlivé informace, které jsou na něm zobrazovány.

Krycí sklo PanzerGlass™ Privacy obsahuje filtr pro ochranu soukromí, obrazovka zařízení se tak s jeho pomocí stane prakticky neviditelnou při pohledu ze stran. Díky tomu jsou například přihlašovací údaje do mailu nebo k bankovnímu účtu, firemní komunikace či FaceTime s blízkými zobrazovány jen uživateli telefonu a nikomu nepovolanému. Není třeba mít obavy z přistupování k citlivým datům v autobuse, na letišti a jiných frekventovaných místech.

Samozřejmě jsou zachovány všechny důležité vlastnosti krycích skel PanzerGlass™. I modely z řady Privacy nabídnou skvělou odolnost proti nárazům a poškrábání, zachování citlivosti dotykového ovládání i křišťálově čistý obraz displeje telefonu. Mají také matnou povrchovou úpravu pro redukci odlesků a snižují průchod modrého světelného spektra. Skla jsou dostupná jak pro vybrané modely chytrých telefonů ve všech 3 kategoriích skel PanzerGlass™, tedy Standard Fit, Edge-to-Edge i Premium verzi, tak pro některé tablety a PC.

Ambasadorkou PanzerGlass™ Privacy se stává Caroline Wozniacká

Nad novou sérií krycích skel PanzerGlass poskytujících ochranu soukromí převzala záštitu přední světová tenistka Caroline Wozniacká. Produktová řada Caroline Wozniacki Privacy enabled BrandGlass™ kromě výše zmíněných funkcí ponese také její podpis, který bude patrný při zhasnutém displeji telefonu. Po Cristianu Ronaldovi, který speciální sérii skel propůjčil svou značku CR7, jde již o druhého zástupce vrcholového sportu, jež se rozhodl s dánským výrobcem takto spojit síly.

Specifikace skel PanzerGlass™ Privacy

  • Originální technologie skel PanzerGlass™
  • Filtr pro ochranu soukromí
  • Zaoblené hrany
  • Odolnost vůči nárazům
  • Odolnost vůči poškrábání
  • Zachování citlivosti dotykové vrstvy displeje
  • Zakrytí celé přední strany (jen u vybraných modelů)
  • Matná povrchová úprava (redukuje tvorbu odlesků)
  • Redukce modrého světla

O společnosti PanzerGlass

Společnost PanzerGlass vznikla v roce 2013 v Dánsku. Od té doby byly po světě otevřeny pobočky v deseti zemích, což napomohlo k dostupnosti ochranných skel PanzerGlass™ napříč šesti kontinenty. PanzerGlass™ se svým širokým portfoliem nabízí ochranu pro různá zařízení, ať už jde o chytré telefony, tablety notebooky i chytré hodinky.

 

Reklamy