MAFRA TV představuje nové seriály jarní a podzimní sezony 2018

Videoportál Playtvak.cz mediální skupiny MAFRA na letošní rok připravil pro své diváky novou atraktivní trojici seriálů. V březnu zahájí desetidílným seriálem Vesničan, který vsází na lidový humor a nevyčerpatelné téma české vesnice, s Josefem Poláškem v hlavní roli. V dubnu bude následovat očekávané desetidílné pokračování úspěšného seriálu Single Lady s Janou Plodkovou v roli Sabiny. Vstup do podzimní sezony zajistí novinka Hipster z kavárenského prostředí, jejíž natáčení začne na jaře.

Kromě seriálů chystá Playtvak.cz na letošní jaro také další nové pořady různých žánrů. Od reality show Batůžkáři na svatební cestě přes dokument o pornoprůmyslu až po zábavné formáty, jako je Den s hvězdou, Můj Mazlíček, Chovatelé, pořad Tady straší a další.

Nové seriály v kostce:

Vesničan

„Děda je na pravdě boží, ale ten dům tam na tebe čeká…“

Hlavní hrdina František (Josef Polášek) je ředitelem velké korporátní firmy, která vydává tituly o kutilství. Jednoho dne se dozví, že jeho děda zemřel a on po něm zdědil chalupu na venkově. Kvůli nátlaku dědova nejlepšího kamaráda Matouška (Alois Švehlík), ale také kvůli pocitu vyhoření se rozhodne pro radikální řez a korporaci opustí.

Odstěhuje se na vesnici a pokusí se pokračovat v poselství svého dědy – pomáhat místním lidem s různými opravami a úpravami. Ale František je všechno, jen ne kutil, a na co sáhne, to pokazí. Františkovu sousedku, svobodnou matku dvou dětí Kateřinu, si zahrála Lada Jelínková. Přestože to na začátku mezi novými sousedy nevypadá dobře, postupně k sobě nacházejí cestu. Vesnici velí starosta (Martin Myšička), jinak muž pod pantoflem své manželky, prodavačky místního konzumu Růženy (Jitka Čvančarová). Hvězdné obsazení seriálu Vesničan doplňuje také Arnošt Goldflam, Jana Šulcová, Pavel Šimčík a další.

„Seriál Vesničan je na rozdíl od běžných internetových formátů natočen filmovým způsobem. Vyprávíme především obrazem a jedním z hlavních vypravěčů se tak stává prostředí samotné vesnice Blevice. V prostředí, kde souseda nelze jen tak vyměnit, kde křivda zůstává živá po generace a láska žije napořád v chalupě naproti,“ doplňuje režisér seriálu Vesničan Tomáš Svoboda (pořad Hodinový manžel).

Produkce probíhala pod záštitou společnosti FILM KOLEKTIV (Okresní přebor).

Single Lady 2

„Nechci tu už vidět žádný mimina. Tohle je žurnalistika, žádnej kojeňák! Jasný?

Chci z tohodle mlíkem pocintanýho časáku udělat pořádný čtení!“

Hlavní hrdinka první úspěšné série Single Lady Sabina (Jana Plodková) v nových dílech po vyhazovu z postu ředitelky TV ÓČKO začíná novou životní etapu jako šéfredaktorka. Namísto vysněného postu v luxusním časopise, který již obsadila její bývalá kamarádka Anna (Markéta Stehlíková), však získala jen křeslo v redakci Máma a Mimi. Sabina děti nesnáší a podle toho její šéfování v redakci vypadá. Navíc se tam potkává s těhotnou Gábinkou (Rozálie Havelková). S muži to má Sabina stále jako na houpačce. Flirtuje se svým šéfem Adamem (Jiří Vyorálek), občas má nějakou náhodnou známost a nevyhne se ani sexu s kolegou (Michal Kern). Ale změna ve vztazích pro Sabinu nastává, když se v jejím životě objeví právník Jirka (Jaroslav Plesl).

Režie se ujala, stejně jako u původní řady Single Lady, Jitka Rudolfová a produkci měla na starosti společnost Lucky Man Films.

Hipster

Hlavní hrdina Tonda stále žije u rodičů, přestože je mu už 33 let. Svoji lenost skrývá za bohémstvím. Když má zaplatit padesát tisíc korun pokuty, řekne si o peníze svému otci. Ten mu obnos půjčí za podmínky, že vydrží měsíc pracovat v místní hipsterské kavárně. Pokud to zvládne, dostane navíc luxusní auto.

Scénář napsali, stejně jako v případě seriálu Vesničan, společně Jan Biggles Hanzlík a Zdeněk Jecelín. Produkce bude probíhat pod záštitou společnosti FILM KOLEKTIV.

O MEDIÁLNÍ SKUPINĚ MAFRA

Multimediální skupina MAFRA patří k nejsilnějším mediálním společnostem v České republice. Je zastoupena všemi mediatypy – printem, on-linem, TV a rozhlasem. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2. Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii. Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net, magazín o běhání RunGo.cz a realitní web reality.idnes.cz. Do skupiny dále patří  zábavný videoportál Playtvák.cz, hudební stanice Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ, největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka, unikátní projekt Dárkomat, který nabízí dárkové karty atraktivních a oblíbených značek a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě. Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společnostmi ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing a Ledmultimedia. MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku. Na Slovensku je portfolio skupiny zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů. Nedílnou součástí mediální skupiny MAFRA jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.

 

Reklamy