Špičková klávesnice Logitech CRAFT je nyní ještě lepší díky podpoře Adobe Lightroom Classic CC

K dispozici je nový balíček SDK pro vývojáře, kteří mohou dále posunout možnosti, jak uživatelé budou používat kreativní otočný ovladač Crown

Craft_Lifestyle_small.jpg

Praha, Česká republika — 28. února 2018 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) oznámila uvedení nových významných aktualizací obslužného softwaru pro klávesnici CRAFT, která je mezi klávesnicemi Logitech vlajkovou lodí mimo jiné i díky kreativnímu otočnému ovladači. Aktualizace umožní propojení tohoto ovladače s dalšími aplikacemi, jako jsou Adobe Lightroom Classic CC, oblíbený editor fotografií, Adobe Reader DC pro Windows® a Preview® a Quicktime® pro Mac®. K dispozici je nyní i nový balíček SDK pro vývojáře, kteří tak mohou využít příležitosti rozšířit možnosti, jež klávesnice CRAFT uživatelům nabízí tím, že budou integrovat ovládací prvky využívané v konkrétní aplikaci a propojí je s možnostmi tohoto otočného ovladače zvaného „Crown“, díky čemuž získají v rámci dané aplikace okamžitý přístup k určitým funkcím v závislosti na aktuálním kontextu.

Tweetněte: Voláme všechny fotografy! Klávesnice @Logitech #CRAFT nyní podporuje Adobe @Lightroom Classic. K dispozici je i nový SDK pro vývojáře. Další informace: https://blog.logitech.com/?p=26455

„Na klávesnici CRAFT jsme hned od jejího uvedení měli nanejvýš pozitivní odezvu, ale sami jsme chtěli, aby podporovala více aplikací a měla širší možnosti osobního přizpůsobení, aby její používání bylo ještě silnějším zážitkem, který vás vtáhne do procesu tvorby,“ řekl Art O’Gnimh, globální ředitel pro klávesnice společnosti Logitech. „Nyní jsme přidali podporu pro Adobe Lightroom Classic CC a také jsme uvolnili sadu SDK, takže vývojáři nám nyní mohou pomoci s tím, aby ovladač Crown byl ještě více užitečný pro všechny uživatele.“

Když budete používat aplikaci Adobe Lightroom Classic CC ve spojení s klávesnicí CRAFT, můžete fotografie upravovat rychleji, aniž byste z nich museli spustit oči. Stačí jemný dotek ovladače Crown a získáte okamžitě přístup k 11 různým nástrojům pro editaci obrazu, jako je například saturace, kontrast, palety barev nebo stínování, a přitom nemusíte složitě myší nebo dotykem hledat jejich posuvné ovladače. Klepnutím přepnete aktuální funkci a plynulým otočením změníte hodnotu takto vybraného nástroje. Používání ovladače Crown je intuitivní a hladce získáte efektivní a nepřerušovanou kontrolu nad proudem kreativních činností, které jsou součástí vaší práce.

Po aktualizaci obslužného softwaru pro ovladač Crown jej budete moci použít v těchto aplikacích:

  • Adobe Reader DC pro Windows: Zoomování, přechod mezi stránkami a horizontální posouvání.
  • VLC Media Player pro Windows: Posun dopředu a zpět při sledování videa, nebo úprava hlasitosti.
  • Preview pro Mac: Zoomování, přechod mezi stránkami a horizontální posouvání.
  • Quicktime pro Mac: Posun dopředu a zpět při sledování videa, nebo úprava hlasitosti.
  • Safari® pro Mac: Přepínání mezi záložkami/panely.
  • SpotifyTM pro Mac a Windows: Přehrávání a pozastavení hudby, změna hlasitosti nebo přechod mezi skladbami.

Díky balíčku CRAFT SDK mohou nyní vývojáři softwaru pomoci s rozvíjením možností klávesnice CRAFT, když například zapracují ovládání funkcí obsažených v aplikací, kterým se věnují. Vývojáři aplikací mají přístup k architektuře na vysoké úrovni, mají k dispozici návodné postupy a příklady programovacích sekcí, aby mohli vytvářet zásuvné moduly pro funkce v konkrétních aplikacích, které pak bude možné pomocí ovladače Crown snadno ovládat – SDK mohou získat zde.

Cena a dostupnost

Aktualizace obslužného softwaru pro klávesnici CRAFT jsou již dnes k dispozici v rámci aplikace Logitech Options 6.8, kterou je možné bezplatně stáhnout na adrese logitech.com/options. Další informace o klávesnici CRAFT můžete získat na adrese Logitech.com/CRAFT, našem blogu nebo se k nám můžete připojit na Facebooku, Instagramu ad Twitteru.

O společnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytváří produkty, jež zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Před více než 35 lety začala společnost Logitech propojovat lidi pomocí počítačů a nyní její produkty lidi spojují také prostřednictvím hudby, počítačových her, videa. Mezi značky společnosti Logitech patří Logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G a Astro Gaming. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech můžete získat na webových stránkách www.logitech.com, firemním blogu, Facebooku nebo na Twitteru s hashtagem @Logitech.

 

Reklamy