Chcete z World of Tanks vyždímat ještě víc? Zkuste enCore!

S blížícím se vydáním zásadního vylepšení hry World of Tanks jednoduše nazvaném 1.0 si hráči konečně mohou vyzkoušet, jak to celé funguje a hlavně, jak úžasně hra nyní pod novým engine nazvaným Core vypadá.

Nový grafický engine Core bude pohánět až nadcházející update 1.0 pro World of Tanks, ale hráči prahnoucí po vyzkoušení si tohoto vylepšení, mohou získat představu díky benchmarku nazvaném jednoduše enCore demo. Ten je již ke stažení na těchto stránkách.

http://wotencore.net/

Jedná se o samostatně fungující program, který hráčům představí nejen blížící se změny a vylepšení, ale také jim ukáže, jak si stojí její počítač v rámci nadcházejících změn. EnCore je určený především fanouškům hry a technickým nadšencům. Na druhou stranu už nyní ukáže, v čem bude vylepšení s číslem 1.0 lepší a proč je z našeho pohledu tak zásadní.

Jediné, co musíte udělat, je vybrat si ze tří předvoleb, nastavit si správně rozlišení a antialiasing, nakonec jen spustíte test a za chvíli spatříte ohromující zobrazení aktualizace 1.0, s upozorněními na nejzásadnější změny. Po skončení testu hráči obdrží výsledky pro svůj počítač s nízkým, středním, nebo vysokým výkonem.

Nový grafický engine Core byl vyvíjen více než 4 roky a vznikal takzvaně in-house. Aktualizace 1.0 zobrazí přepínač ve World of Tanks k tomuto novému enginu a hráč se pak následně ponoří do zcela modernizované verze hry. Core představuje pro hru zbrusu novou éru s pokročilými efekty světel, stínování a mnoha dalšími vylepšeními. Engine navíc nevyžaduje změny hardwaru, zlepšení výkonu hry uvidí i hráči na svých původních počítačích.

Podívejte se na beta verzi již nyní:

Reklamy