Lidl otevře prodejnu v novém bytovém domě v Karlíně

Zcela nová prodejna Lidl bude součástí právě dokončovaného moderního bytového komplexu Karolína Plazza, který se nachází v Karlíně mezi ulicemi Sokolovská a Křižíkova. Pro Lidl to bude další prodejna v širším centru Prahy. Otevření je plánováno na  červen letošního roku.

Karlin_vizual_III.jpg

Lidl bude součástí nového bytového projektu, který tvoří tři vzájemně propojené domy. V přízemí se nachází menší obchodní a kancelářšké prostory,  prodejna Lidl bude umístěna v prvním podzemním podlaží s přímým vstupem z ulice Sokolovská. Zákazníci zde najdou veškerý sortiment včetně pekárny v uspořádání podle nového konceptu na prodejní ploše o velikosti 1 000 m2. Pro parkování budou pro zákazníky zdarma k dispozici parkovací místa v podzemních garážích.

Karlín je  dnes velmi moderní a atraktivní čtvrtí, a to nejen pro sídla firem, ale i pro rodinné bydlení. Proto je tento nový bytový komplex pro naši prodejnu ideální. Zároveň  potvrzuje, že jsme schopni se s našimi prodejnami přizpůsobit možnostem developerů. Díky tomu budeme moci v červnu otevřít další prodejnu v širším centru Prahy, kde jsou možnosti velmi omezené,“ komentoval umístění prodejny v projektu Karolína Plazza generální ředitel společnosti Lidl, Pavel Stratil.    

Projekt Karolína Plazza je dalším krokem na cestě Lidlu do developerských projektů v centrech velkých měst. Dalším pražským projektem je nedávno zahájená výstavba administrativně-obchodního komplexu LETNÁ OBCHODNÍ CENTRUM mezi ulicemi Veletržní a Strojnická uprostřed rezidenční čtvrti Prahy 7.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 236 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na:

http://www.lidl.cz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Reklamy
Označeno tagem