Petr Špinar posiluje Schneider Electric jako nový obchodní ředitel divize ITB

Praha, 14. března 2018 – Společnost Schneider Electric, globální poskytovatel řešení pro energetický management a průmyslovou automatizaci, má nového ředitele divize IT Business pro Česko a Slovensko. Do funkce nastoupil k 1. březnu 2018 Petr Špinar. Do Schneider Electric přichází ze společnosti Motorola Solutions, kde pracoval jako obchodní ředitel pro Česko a Slovensko, avšak řídil rozvoj obchodu také na Ukrajině, v Gruzii a v Rumunsku.

Své další zkušenosti získal Špinar během působení ve společnostech Computer Sciences Corporation (CSC), kde od roku 2010 působil na pozici Managing Director pro východní Evropu, ve společnosti Motorola jako Country Manager Českou republiku a v Hewlett Packard jako Alliance Director pro východní Evropu na Blízký východ. Za svou kariéru zastával různé pozice ve výkonném managementu jak v České republice, tak v širším regionu střední a východní Evropy.

Špinar v roce 1991 úspěšně ukončil studium na Vysokém učení technickém v Brně, Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií, obor Technická kybernetika. Mezi jeho zájmy a koníčky patří kromě IT také historie, literatura faktu, kultura, jízda na kole a turistika.

O Schneider Electric

Schneider Electric je globální specialista na průmyslovou automatizaci a energetický management. Jsme jedničkou na celosvětovém trhu a s naší značkou se setkáváte ve více než stovce zemí. Poskytujeme integrovaná řešení, která kombinují hospodaření s energií, automatizaci a software. V našem globálním ekosystému spolupracujeme s tou největší integrační a vývojářskou komunitou, díky tomu umíme poskytovat efektivní řešení a operační účinnost v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři jsou tím, co dělá Schneider Electric skvělou společností. Náš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti je zárukou komfortnějšího života i práce pro kohokoliv, kdekoliv a kdykoliv. V naší společnosti to nazýváme Life Is On. Více na www.schneider-electric.cz.

 

Reklamy